SS Arctis 3 2019 kablosu nereden bulunur?

Canon

Hectopat
Daha fazla  
Steelseries Arctis 3 (2019 Edition) kablosu bozuldu, adaba ben bunu nereden sipariş verebilirim?

Kulaklığa takılan kısım bozuldu, uzatma kablosu sağlam.

Hocam, kulaklığa takılan kablodan bahsediyorsanız onların ucu özel ve sadece Steelseries'den alabilirsiniz. Benzer bir şey başıma gelebilir diye korktuğumdan biraz çekinerek almıştım ben de. Geçmiş olsun. )=

2019 modelinde kullandıkları kablonun bire bir aynısını bulamadım, ancak kulaklığa uyumlu kabloları bulabildim.
Siteyi biraz inceleyin. Beni gözümden kaçmış bir şey olabilir.

Son düzenleme:
Satın aldığım yere mail attım geri dönüş olmaz yada olumsuz bir yanıt alırsam n11 den almayı düşünüyorum.
Hocam, kulaklığa takılan kablodan bahsediyorsanız onların ucu özel ve sadece Steelseries'den alabilirsiniz. Benzer bir şey başıma gelebilir diye korktuğumdan biraz çekinerek almıştım ben de. Geçmiş olsun. )=

2019 modelinde kullandıkları kablonun bire bir aynısını bulamadım, ancak kulaklığa uyumlu kabloları bulabildim.
Siteyi biraz inceleyin. Beni gözümden kaçmış bir şey olabilir.
Türkiyeye gönderim yok.
Micro USB to 3.5mm kablosunu mu kastediyorsun. Eğer oysa çoğu teknoloji mağazasından alabilirsin.
Kulaklığa takılan kablo 8 pin miş ismi.

Son düzenleme:
3 defa değiştim kabloyu kediler sürekli yırtıyor artık gına geldi. Kulaklığa verdiğim parayı birde kabloya vermiş oldum. Şu anda sağ taraftan ses gelmiyor kablo yırtık olduğu için.

3 defa değiştim kabloyu kediler sürekli yırtıyor artık gına geldi. Kulaklığa verdiğim parayı birde kabloya vermiş oldum. Şu anda sağ taraftan ses gelmiyor kablo yırtık olduğu için.
nereden değiştirdiniz acaba hiçbir yerde bulamıyorum steelseries kendi sitesinde satmıyor türkiyeye
nereden değiştirdiniz acaba hiçbir yerde bulamıyorum steelseries kendi sitesinde satmıyor türkiyeye

Son düzenleme:
Nereden değiştirdiniz acaba hiçbir yerde bulamıyorum SteelSeries kendi sitesinde satmıyor Türkiye'ye

Nereden değiştirdiniz acaba hiçbir yerde bulamıyorum SteelSeries kendi sitesinde satmıyor Türkiye'ye

N11'den bakarsanız bulabilirsiniz, bulamazsanız tekrar yazın bende bir bakayım. Markalar toptancılara verir genelde parçaları ve ürünleri direkt iletişim ile belki alabilirsiniz tabii bu imkansız malum COVID-19 dolanıyor etrafta.

Geri
Yukarı