Çözüldü SS QCK Heavy Large Mousepad takılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Pollydrag

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,
3 Gün önce SS QCK Heavy Large Mousepad aldım. Mousepad'i aldıktan sonra Mouse imlecinin takıla takıla ilerlediğini gördüm fakat bu sadece Mousepad'in orta kısımlarında oluyordu. Bu yüzden Mousepad'in sadece sol tarafını kullanabiliyorum ve bu beni rahatsız ediyor. Mousepad'i birkaç kere sabunlu bezle sildim ama etki etmedi. Yani anlayacağınız Mousepad'in orta kısımlarını kullanamıyorum. Bunun bir çözümü var mı? Mouse olarak Rival 300S kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu bir arkadaşım da yaşıyor, aynı mouse ve aynı mousepade sahip. Takipteyim.

Gittik kaliteli bir mousepad aldık yaşadığımız sıkıntıya bak. Ne güzel 20 liralık çakma Razer mousepadim vardı.
Benim Rival 3 35 liraya aldığım 90x40 çakma mousepadde akıyor vallahi, bu kaliteli mousepad işini hiç anlayamadım. Herkes çok deli fark var, gerçekten de fareyi hissediyorum falan diyor.

Arkadaşlar yeni Razer DeathAdder V2 aldım sorunum çözüldü. Sıkıtı Rival 300S deymiş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı