SSD alırsam FPS artar mı?

Topu topu 2 tane, içinde FPS kelimesi dahi geçmeyen cümleden nasıl bu kadar çıkarım yapabildiniz? Bir düzine kitap okusam bu kadar şey çıkaramam.
Burada size SSD alırsanız FPS artar diye bir şey demedim. Okuma ve anlama yetisine sahip her kişinin anlayabileceği bir düzeyde SSD alırsanız sisteminiz daha hızlı çalışır HDD kaynaklı olan droplar, takılmalar, kaplamaların geç yüklenmesi sorunları çözülür demişim.
O kadar ilginç ki cümle içinde FPS sözcüğü dahi geçmiyor.
Zaten CS:GO'nun hard disk ile alakalı böyle bir sorunu olduğu herkes tarafından biliniyor.

@Zcherby önce CS:GO'yu birçok sistemde test edip bütün kullanım değerlerini kontrol et.
Önce bir bak. Alt, orta, üst seviye sistemlerde bir deneme yap. Oyunu HDD'ye kur öyle dene, sonra SSD'ye kur öyle dene. HDD'nin CS:GO'da nasıl sorunlar çıkardığını tespit et. Ancak ondan sonra yorumun saçma olup olmadığına karar verebilirsin.

Bana neden kızıyorsun? Ben sana teşekkür bile ettim başka birisi sana laf etti ...

Bana neden kızıyorsun? Ben sana teşekkür bile ettim başka birisi sana laf etti ...

Hocam yanlış anladıysam kusura bakmayın. Ama beni yönlendirdi demişsiniz. Dışarıdan baktığınız zaman sanki ben size SSD alın FPS artar demişim gibi gözüküyor.
Yoksa sizle de sorunum yok. Çok kızdım çünkü yapmadığım bir şey bir de linç yiyorum.

Geri
Yukarı