SSD Almalı Mıyım? 250 TL Bütçem Var

• Konuyu başlatan Mertcan Başel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 210B
M

Mertcan Başel

Ziyaretçi
Arkadaşlar bir SSD alma merakı doğdu içimde. Sizce almalı mıyım? Sistemimde Intel Pentium Dual Core E5200 2.5 GHz işlemci, NVIDIA GT 630 ekran kartı,3 GB RAM, 320 GB harddisk vardır. Bütçem 250 TL'dir. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bir SSD alma merakı doğdu içimde. Sizce almalı mıyım? Sistemimde Intel Pentium Dual Core E5200 2.5 GHz işlemci, NVIDIA GT 630 ekran kartı,3 GB RAM, 320 GB harddisk vardır. Bütçem 250 TL'dir. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bu sistemi 2/3 sene daha kullanmayı planlıyorsan SSD alınır. Eğer yakın zamanda parça değişikliğine veya yeni sistem almayı düşünüyorsan değmez. Ama alsan bile her sistemde kullanabilirsin karar senin.

Arkadaşlar herkese teşşekür ederim.Ssd aldım.Kolumun kemiği çatladı.İnşallah en kısa zamanda bir inceleme göndereceğim.Aldığım ssd'ye burdan bakabilirsiniz.

VATAN COMPUTER - KINGSTON - 120GB V300 Serisi Sata 3.0 Cache SSD (Okuma H

Mekanik diskden kat kat daha hızlı özellikle 4K ve 4KQD32 işlemlerde param parça eder piyasadaki en hızlı sabit diski:

t2t9b.png

Güle güle kullan.

SSD ölü bir bilgisayarı canlandıran parça gibidir fakat gerçekten bu bilgisayara bir SSD almak yerine para biriktirip yeni bir PC toplamanı tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı