Çözüldü SSD Bağlantı Kablosu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Letharia Vulpina

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, laptopum için bu SSD'yi satın aldım ve bugün bilgisayarcıya götürdüm. Bilgisayarcı içinde bağlantı kablolalarının olmadığını söyledi.
Gerekli olan bağlantı kablolarını nereden bulabilirim? Varsa link çok iyi olur. :)

Çözüm
Evet baktım ama maalesef.

Merhaba, laptopum için bu SSD'yi satın aldım ve bugün bilgisayarcıya götürdüm. Bilgisayarcı içinde bağlantı kablolalarının olmadığını söyledi.
Gerekli olan bağlantı kablolarını nereden bulabilirim? Varsa link çok iyi olur. :)
Buldum hocam.

Buldum hocam.
1668877707513.png
Aldığın ürünün firmasınla bağlantıya geç teknik destek ile mail gönder. Türkiye yetkili tamir servisinle.

152.48EGP 30% OFF|HDD konektörü Flex kablo Lenovo ThinkPad L580 EL580 L590 dizüstü SATA SSD sabit disk adaptör kablosu NBX0001KP00//DC02C00AY20|Bilgisayar Kabloları ve Konnektörleri| - AliExpress böyle bir şey lazım yanılmıyorsam örnek verdim.
Sanırım, benimde pek bir bilgim yok ve nerde çözebilirim onu da bilmiyorum..

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet baktım ama maalesef.

Buldum hocam.

Buldum hocam.
1668877707513.png

Çözüm
Ben konuyu tümüyle yanlış anlamışım ama @samanyolusonsuz halletmiş, sevindim.
Çok farklı bir şey bende baştan ne kablosu diye şaşırdım ama araştırdıktan sonra bu lenevolarda çok kötü bir durum hayret bir şey yani.

Çok farklı bir şey bende baştan ne kablosu diye şaşırdım ama araştırdıktan sonra bu lenevolarda çok kötü bir durum hayret bir şey yani.
Hiç yoktan 250 tl harcayacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı