SSD biçimlendirildikten sonra gözükmüyor

Daha fazla  
Yaklaşık 2 saat öncesinde çalışmakta Olan Windows 10 yüklü SSD'yi Windows 11 yapmak için formatlamaya başlamıştım. Format yerine gelip biçimlendir dedikten sonra birden SSD yokoldu. Mecburen Win11 i HDD'ye yüklemek zorunda kaldım. SSD'yi biçimlendirdikten sonra hem disk yönetiminde hemde BIOS'ta gözükmemeye başladı. Ne yapmam gerek?

Diskinizi yanlış bir şekilde biçimlendirmişsiniz.
Diskinizi bu bilgisayar kısmında görebiliyorsanız diskinizin üzerine sağ tıklayıp biçimlendirmeyi deneyebilirsiniz.

Diskinizi yanlış bir şekilde biçimlendirmişsiniz.
Diskinizi bu bilgisayar kısmında görebiliyorsanız diskinizin üzerine sağ tıklayıp biçimlendirmeyi deneyebilirsiniz.
Evet bunun farkına vardım fakat bilgisayarda göremiyorum. Ne disk yönetiminde ne de BIOS'ta. Bu dediğinizi farklı nasıl yapabilirim?

Evet bunun farkına vardım fakat bilgisayarda göremiyorum. Ne disk yönetiminde ne de BIOS'ta. Bu dediğinizi farklı nasıl yapabilirim?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu izleyin buradaki adımları yapmanız gekecek
Disk yönetimi ve bıos da görünmemesinin nedeni budur.
Samsung 980 Pro 500 gb NVMe PCIe 4.0 ssd aldığımda başıma gelmişti bu sorun
Vidyodaki adımlarla sorunu halletmiştim ben..

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu izleyin buradaki adımları yapmanız gekecek
Disk yönetimi ve bıos da görünmemesinin nedeni budur.
Samsung 980 Pro 500 gb NVMe PCIe 4.0 ssd aldığımda başıma gelmişti bu sorun
Vidyodaki adımlarla sorunu halletmiştim ben..
Teşekkürler yardım için, videodakileri deneyip sonucu bildireceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı