SSD değişimi sonrası Windows boot logosunda donuyor

arrival20

Centipat
Daha fazla  
Herkese selam.

Lenovo B570e bilgisayarım var, artık çok yavaşladığı için SSD aldım. Markası özelliklerini fotoğrafta belirttim. Görüldüğü gibi sadece bir adet HDD takılan yer var, ben buradan HDD çıkarıp yeni aldığım SSD taktım.

Format atıp Windows yüklediğimde ise yarım saat takıldıktan sonra driver kurma programı indirdim fakat VC140 tarzı DLL hatası alınca yeniden başlatmak istedim. Fakat yeniden başlatınca Windows boot logosunda donuyor, bu şekilde 3-4 defa sorun yaşadım. Sizce sorun nedir?

IMG_1338.jpeg
IMG_1337.jpeg
IMG_1335.jpeg
IMG_1339.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selam.

Lenovo B570e bilgisayarım var, artık çok yavaşladığı için SSD aldım. Markası özelliklerini fotoğrafta belirttim. Görüldüğü gibi sadece bir adet HDD takılan yer var, ben buradan HDD çıkarıp yeni aldığım SSD taktım.

Format atıp Windows yüklediğimde ise yarım saat takıldıktan sonra driver kurma programı indirdim fakat VC140 tarzı DLL hatası alınca yeniden başlatmak istedim. Fakat yeniden başlatınca Windows boot logosunda donuyor, bu şekilde 3-4 defa sorun yaşadım. Sizce sorun nedir?

Eki Görüntüle 2056841Eki Görüntüle 2056842Eki Görüntüle 2056843Eki Görüntüle 2056845

Sorun driver kurmada olabilir. Tekrar temiz kurulum yapın ve sürücülerini resmi sitesinden bulup indirin kurun.

Sorun driver kurmada olabilir. Tekrar temiz kurulum yapın ve sürücülerini resmi sitesinden bulup indirin kurun.

Hocam sıfırdan kurulum yaptım. Driver Booster yerine görseldeki programı kullandım. Tam driver yüklemeye başladığında bu şekilde donup kalıyor. Kafayı yemek üzereyim niye böyle bir şey yapar ki? Tekrar sıfırdan format atıp sürücüleri kendim yüklemeye çalışacağım. Bu sefer de olamazsa aldığım SSD sorunlu diye düşünmeye başlayacağım.
Anlamadığım bir şey var Windows kurduktan sonra her şey sorunsuz. Chrome yükleyip internette program ararken sıkıntı yok, ama iş driver yüklemeye gelince donuyor.

Durum bu. 😪

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    106,8 KB · Görüntüleme: 6
  • IMG_1507.jpeg
    IMG_1507.jpeg
    47,5 KB · Görüntüleme: 11

Geri
Yukarı