SSD eski bir bilgisayarı hızlandırır mı?

Bilgisayarım berbat, işlemcim eski. 256 GB bir SSD bana yardımcı olur mu?

• Ekran kartı: GeForce GT420.
  • RAM: 2 GB.

Dostum SSD sadece yükleme ve açılışı hızlandırır yani 2 GB RAM ile bilgisayar nasıl açılıyor hayret CPU-Z ile RAM bilgilerini atsanıza. Eğer yeni bilgisayar almak istemiyorsanız RAM'lerin acil değişmesi lazım.

Dostum SSD sadece yükleme ve açılışı hızlandırır yani 2 GB RAM ile bilgisayar nasıl açılıyor hayret CPU-Z ile RAM bilgilerini atsanıza. Eğer yeni bilgisayar almak istemiyorsanız RAM'lerin acil değişmesi lazım.

Zaten ara yüzde rahat gezemiyorum sinir krizi geçiriyorum.

Başka sistem kullanmak yerine hiç kullanmam. Bilmiyorum PC zaten 9-10 senelik fiyatlar uçuk böyle kaldık.

Anladım sistem değiştirmek benim için imkansız maalesef.

Hocam o sisteme Windows zulüm olur. Linux Mint Xfce boşta 800 MB RAM kullanan bir dağıtım. Çok daha az RAM kullanan dağıtımlar da var.

Demek istediğim şu Windows artık boşta 4 GB RAM'i rahat yiyor. O yüzden en az 8 GB ama bilgisayar izin veriyor mu bakmak lazım sen CPU Z RAM bilgilerini atsana.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam CPU-Z'den sonra şunu da yaparsanız size yardımcı olabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kanka DM gelebilir misin Discord falan varsa? Size CPU Z nasıl yapılır onu anlatırım. Buradan uzun sürüyor.

Hocam buradan yürütmeniz daha iyi olur. Benzer durumdaki kullanıcılar için güzel bir kaynak olur hem.

Hocam PC açık değil telefondan yazıyorum.

Kanka DM gelebilir misin Discord falan varsa? Size CPU Z nasıl yapılır onu anlatırım. Buradan uzun sür.

Tabiki
İsim Aoment
Görünen ad aoment

Tabii ki.
İsim aoment.
Görünen ad aoment.

Tamam genelde buradan konuşalım ama Discord daha da detay için.
Bu ara ismin yanındaki ID'yi atmamışsın.

Tabii ki.
İsim aoment.
Görünen ad aoment.

Tamam gönderdim baksana Discord'a.

Geri
Yukarı