SSD eski güç kaynağı ile çalışır mı?

BARIŞ ERDAL

Kilopat
Daha fazla  
Casper Nirvana bilgisayarım var, hem yer kalmadığı hem de ucuz olduğu için 480 GB SSD aldım resmini attığım güç kaynağında çalışır mı?

SSD 5 volt diyorlar SATA'ya takınca bir sorun olur mu?
Bir de bu SSD'nin performansı iyi midir?

20190626_185302.jpgScreenshot_2019-06-26-22-02-54.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Aldığınız SSD gayet iyi iade etmenizi önermiyorum. SU650 serisinde kronik sorunlar baş göstermişti o yüzden öyle diyor arkadaşlar. Siz SU630 almışsınız ve bir problem olacak diye kaide yok. Kullanın, testler yapın bir sorun yok ise kullanmaya devam edin. Güç kaynağı konusunda ise bir problem olmayacaktır.

Aldığınız SSD gayet iyi iade etmenizi önermiyorum. SU650 serisinde kronik sorunlar baş göstermişti o yüzden öyle diyor arkadaşlar. Siz SU630 almışsınız ve bir problem olacak diye kaide yok. Kullanın, testler yapın bir sorun yok ise kullanmaya devam edin. Güç kaynağı konusunda ise bir problem olmayacaktır.
Peki bazı sitelerde 3 ayda bozuldu, Belçika'ya göndereceğim yazıyor bozulursa aldığım yere iade edebilir miyim?

İade etme durumu sana kalmış, aldığın modelde bir problem yok. Toshiba performansı biraz daha iyi olduğu için tavsiye ettim. Fakat aralarında uçurum bir fark yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı