SSD kendiliğinden sıfırlanıyor

Misyagci

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba,

10 gün önce yeni SSD ve anakart aldım. Şöyle bir sıkıntım var, SSD'ye hızlı çalişmasını istediğim programlarımı kurdum, sistem başka bir diskte, PC' 2 saat çaliştiktan sonra ya da reset attıktan sonra SSD disk kendini kaldırıyor ve sıfırlıyor ve alttaki uyarıyı almaktayım, konu hakkında yardımcı olabilecek birileri var mıdır? Her şeyi tekrar tekrar indirmek can sıkıcı.

Dosya Ekleri

• SSD.png
    SSD.png
    11,3 KB · Görüntüleme: 133
SSD'de bir sıkıntı olabilir ya da istersen bir temiz format at onu yapamam diyorsan bir disk yonetiminden ilk önce sil sonra da biçimlendirip yeni harf atmayı dene.

SSD'de bir sıkıntı olabilir ya da istersen bir temiz format at onu yapamam diyorsan bir disk yonetiminden ilk önce sil sonra da biçimlendirip yeni harf atmayı dene.

Öncelikle Merhaba,
Sıkıntım şu, İşletim sistemim başka bir diskte onda sorun yok, bunu oyunları ve programları hızlı çaliştirması için ayrıca almiştim, Disk zaten herseferinde kendini sıfırlayarak karşıma çıkıyor, Disk yönetiminde hep aynı harf ile kuruyordum, Şimdi önerini dikkate alıp farklı bir harf ile kurdum, belki Cache'te kalmiştir,
Deniyorum teşekkürler,

Öncelikle merhaba,
Sıkıntım şu, işletim sistemim başka bir diskte onda sorun yok, bunu oyunları ve programları hızlı çaliştirması için ayrıca almiştim, disk zaten herseferinde kendini sıfırlayarak karşıma çıkıyor, disk yönetiminde hep aynı harf ile kuruyordum, şimdi önerini dikkate alıp farklı bir harf ile kurdum, belki Cache'te kalmiştir,
Deniyorum teşekkürler,

Sonucunu yazarsan sevinirim.

SSD'yi iade edin. İlk defa duyduğum bir marka. Bozuk olması muhtemel. O SSD'ye veri emanet etmeyin.

Faturaya baktım, ürünü alalı 15 gün olmuş, iade kabul etmeyebilirler
SSD'yi iade edin. İlk defa duyduğum bir marka. Bozuk olması muhtemel. O SSD'ye veri emanet etmeyin.
İadeyi kabul ettiler geri ödeme yaptılar, Oyun için kullanacağım 512 yada 1Tb'lik disk öneriniz var mıdır peki ? En azından düzgün birşey alayım
Recep Bey Merhaba Tekrardan, " SanDisk Ultra 3D 1TB NVMe " Almayı düşünüyorum önerir misiniz ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı