Çözüldü SSD nedir ve ne işe yarar?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

lamba

Picopat
Daha fazla  
Ya bu SSD ne işe yarıyor? Windows kuralım ve çalıştıralım diyorlar, ne oluyor? SSD ek depolama alanı mı anlamadım yoksa direkt yeni disk mi? Direkt disk mi değişiyoruz?

Çözüm
Ya bu SSD ne işe yarıyor? Windows kuralım ve çalıştıralım diyorlar, ne oluyor? SSD ek depolama alanı mı anlamadım yoksa direkt yeni disk mi? Direkt disk mi değişiyoruz?

SSD hard disk gibi mekanik çalışmaz bu yüzden bozulma ihtimalı çok çok daha düşüktür daha hızlıdır daha uzun ömürlüdür Windows'un açılma hızından oyunların açılma hızına kadar etkiler.
Yahu şunu demeye çalışıyorum SSD Windows kurmak zorunlu mu kurmazsak ne olur bir de ek taşınabilir depo istemiyorum ama disk değişmek istemiyorum sadece USB gibi bir şey istiyorum. Napmam lazım.

USB gibi bir şey ne USB var USB var SSD Windows'u daha hızlı kullanmak için gerekli.

Teşekkürler.

kanki ilk soruyu yaz da çözüldü işaretliyim.​

@Livo

@Livo ne zaman yazcan kanka çözümlü işaretleyeceğim 1.sorunun cevabını yazda​

Yazılı zaten hocam.

SSD hard disk gibi mekanik çalışmaz bu yüzden bozulma ihtimalı çok çok daha düşüktür daha hızlıdır daha uzun ömürlüdür Windows'un açılma hızından oyunların açılma hızına kadar etkiler.
burada

Yeni konular

Geri
Yukarı