SSD önerisi

• Konuyu başlatan m47
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 588

m47

Kilopat
Sistem şu an bende yok topluyorum önden hazırlık yapıyorum lazım olursa paylaşırım sistemi (toplayacağım sistemi)
Normalde ben bu SSD'yi alacaktım ama sitedeki arkadaşlar iyi değil yani kronik sorunu var ve birkaç ay sonra düşük yazma problemi oluşur dendi bunu doğrulayacak bilgili bir hoca arıyorum (sağdan soldan duyup yazmayın rica ediyorum) eğer öyleysen aynı Fiyat'da 480GB SSD önerir misiniz?

İkisi arasında kaldım ama Adata daha iyi gibi görünüyor bana.

Su 600 serisi SSD'lere hiç bulaşmayın.

Adata SU630 ile sorun yaşayan çok kullanıcı olmuştu, diğer attığınız ise zaten almaktan vazgeçtiği.

Ayrıca düşünürseniz 860 Evo da indirimde:
Burdan gidebilirsiniz.

Herkes SSD önerdi teşekkür ederim peki ya benim verdiğim SSD belirttiğim sorunlar mı var yani SanDisk kronik ve yavaş yazma sorunu mu var?

Sistem şu an bende yok topluyorum önden hazırlık yapıyorum lazım olursa paylaşırım sistemi (toplayacağım sistemi)
Normalde ben bu SSD'yi alacaktım ama sitedeki arkadaşlar iyi değil yani kronik sorunu var ve birkaç ay sonra düşük yazma problemi oluşur dendi bunu doğrulayacak bilgili bir hoca arıyorum (sağdan soldan duyup yazmayın rica ediyorum) eğer öyleysen aynı Fiyat'da 480GB SSD önerir misiniz?

Benim kullandığım SSD bu.

Geri
Yukarı