SSD Tavsiyesi

SU630 ile SU650'de var ama şöyle bir durum var. Hepsinde yok. Ne kadar sorun yaşayan var buraya konu açtığı için millet korkar oldu bu markadan. SU800 modeli sağlamdır merak etme.

M.2 portu olmayan anakartlarda dönüştürücü ile PCI-e portunu M.2 portuna çevirebiliyorsunuz. Hafif bir FPS düşüşü oluyor. PCI-e portunuz eğer sata kullanıyorsa hız 2/1'e düşecektir.

casper kullanıcısı olduğum için ana kartımın marka modelini bilemiyorum,laptop kulllanıyorum ve ssd almak istiyorum nasıl bir yol izleyebilirim hali hazırda kullandığım harddisk: WDC WD5000LPVX-22V0TT0 (500 GB, 5400 RPM, SATA-III)

Kardeşim belliki sen depolama yerine hızlı bir ssd istiyorsun sansungu tercih edebilirsin ama önümuz de kara cuma var onu bekleyipde daha iyi bir ssdyi ucuz fiyata alabilirsin.karar senin.

Bütçenizi azıcık arttırabilirseniz bu,
Screenshot_2019-11-22-09-14-34-195_com.dmall.mfandroid.jpg

Arttıramıyorsanız da bu.
Screenshot_2019-11-22-09-16-37-052_com.dmall.mfandroid.jpg

SP'yi kendim kullanıyorum Asus-X555LB laptop'um da. Şöyle anlatayım hızını bilgisayar açılıyor Asus yazısı geliyor geldiği gibi gidiyor Windows şifre ekranı geliyor. Okuma yazma değerleri de bu şekilde.
IMG_20191103_155104.jpg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı