SSD Upgrade - TOSHIBA MK3265GSX

Mr.Death

Hectopat
TOSHIBA MK3265GSX 320GB 8MB 5400Rpm 2.5" Sata Disk

• Ürün Özellikleri
  • Ürün Kodu : MK3265GSX
  • Kapasite : 320 GB
  • Dönüş Hızı : 5400 Rpm
  • Önbellek : 8 Mb
  • Form Faktör : 2.5 inç
  • Arabirim : Serial Ata
  • Ortalama Arama Süresi : 12 ms
  • SATA (Host) : Maks. 3 Gbit / s
  • Boyutlar : 69.85 x 9.5 x 100 mm
  • Ağırlık : 0.101 Kg

Bu bilgileri internetten buldum. Benim hdd'ye ait bilgiler mi emin değilim ama Aygıt yöneticisinde yazan model bu. Bu modelde HDD şuan laptop'umda takılıdır. Her ihtimale karşı Donanım kimliğini ekleme gereği hissettim.

nx7lk.png

Bütçem 250 TL'dir duruma göre arttırabilirim fakat bilgisayarım eski olduğundan fazla kasmamak istiyorum.

Laptop'un özellikleri

• Intel Core i5 M430 2.27 GHZ(Sanırım 1.Nesil ama emin değilim.)
  • 3 GB RAM
  • NVIDIA GT320M
  • 320 GB HDD
  • 1366 x 768

Yıllar oldu alalı diyebilirim garantisi bitmiş durumda tabii ki bu özelliklerde bir emektara fazla yatırım yapmak saçma olacaktır görüşündeyim.

Bakkalda Termal macunu yenilenmiş ve tozları temizlenmiştir ve içindeki benim görebildiğim kadarıyla hdd ve wifi alıcısının vidalarını yarım yamalak tutturmalık takmış birçok vidayı takmamıştır.

Nedir bu bakkallardan yediğim kazıklar bilmiyorum bu son zaten elimde bozulsada alet götürmeye niyetim yok artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu nasıl ''netsiparis'' sitesini ilk kez duydum güvenilir mi bilmiyorum hem stokta kalmamış.

Benim Laptop Galiba Sata II,Sata III Olmadığı için burada belirtilen performansı aynen alamıyorum ve uyar mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı