SSD ve HDD'den veri kurtarma

kratos5411

Centipat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Sata tsscorp
Anakart
Asus m4n68tm v2
Windows'tan yanlışlıkla ne oldugunu bilmediğim dosyalar sildim. Bilgisayar açılınca an operating System is not found hatası alıyorum. Bu bilgisayarı ancak ve ancak formatla düzeltebilirim fakat verileri kurtarmam gerek.
Bu verileri nasıl kurtarabilirim?

Windows'tan yanlışlıkla ne oldugunu bilmediğim dosyalar sildim. Bilgisayar açılınca an operating System is not found hatası alıyorum. Bu bilgisayarı ancak ve ancak formatla düzeltebilirim fakat verileri kurtarmam gerek.

Bir USB'ye Linux at Linux Mint tercih edebilirsin ve bilgisayara takıp canlı olarak yani live olarak çalıştır bu şekilde kurtarma şansın var.

Bir USB'ye Linux at Linux Mint tercih edebilirsin ve bilgisayara takıp canlı olarak yani live olarak çalıştır bu şekilde kurtarma şansın var.
Bir usb imde kali linux kuruluydu onda denedim fakat.linux sadece okuma yetkisi vermiş.dosyaları taşıyamıyorum yada değiştiremiyorum.linux mintte olurmu diyosun

Bir USB imde Kali Linux kuruluydu onda denedim fakat. Linux sadece okuma yetkisi vermiş. Dosyaları taşıyamıyorum ya da değiştiremiyorum. Linux Mint'te olur mu diyosun.

Root olupta yapamıyorsan kendin yetki ver, chmod komutuyla R, okuma, W yazma, X çalıştırma.
Chmod +W işini görür bunun gibi. Tabii root olman lazım bu komutlar için.

Merhaba veri kurtarma lisans anahtarları mevcut orijinal lisans bilginiz olsun ihtiyacınız olursa uygun fiyata yardımcı olurum.

EaseUS data recovery.
İbeesoft data recovery.
İcare data recovery

Geri
Yukarı