SSD vs HDD

nic0las

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Barış Akarsu dinliyor <3
Daha fazla  
Meslek
Sıradan Biri
Selamlar. 500GB SSD yetmemesi üzerine bir HDD yada yeni bir SSD şart oldu. Önerilerinizi alabilir miyim arkadaşlar . Sizce 2. Bir SSD mi alayım yoksa HDD mi alayım bir türlü karar veremedim. Gönlüm Windows ve oyunları SSD de tutup, HDD almaktan yana ama bir de sizin fikrinizi alayım dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
500 GB SSD bütçen varsa çok iyi olur. Hem depolama işini yerine getirir, hem de SSD gücünden yararlanırsın.

120 GB SSD kullanıyorum sistem için, 2 gün önce Seagate Barracuda 1 TB HDD sipariş verdim oyunları depolamak için, SSD oyun açılışı ve menü harici çok fazla fayda etmiyor, benim kullanma şeklim bu yönde.

Selamlar. 500GB SSD yetmemesi üzerine bir HDD yada yeni bir SSD şart oldu. Önerilerinizi alabilir miyim arkadaşlar . Sizce 2. Bir SSD mi alayım yoksa HDD mi alayım bir türlü karar veremedim. Gönlüm Windows ve oyunları SSD de tutup, HDD almaktan yana ama bir de sizin fikrinizi alayım dedim.
HDD ucuzdur ama SSD kadar iyi performans veremez.

HDD de sadece oyunun açılması için 15-20 saniye beklemen gerekecek. Tabii bütçen varsa SSD al. Ama bütçe sıkıntılıysa HDD daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı