SSD Windows Sabit disk sorunu algıladı

Cutting Edge

Hectopat
Daha fazla  
Eylül ayında notebook aldım ve 120 gb Mushkin ssd taktırdım. Fakat dünden beri Windows sabit disk sorunu algıladı diye başlangıçta hata alıyorum. Ekran görüntüsü de böyle. Sorun donanımsal mı yoksa yanlış bildirim mi anlayamadım. Önerilerinize göre servise götürcem
Şimdiden teşekkürler

Dosya Ekleri

• -.jpg
    -.jpg
    128,3 KB · Görüntüleme: 414
Allah yardımcın olsun büyük ihtimalle SSD yol görünüyor. 1 TB'lik HDD aynısı oldu 3 defa format attım, farklı bilgisayarda denedim ama sürekli bu uyarıyı verdi. Donanımsal bir hata bu maalesef. Garanti kapsamında göndermeyi deneyiniz.

Allah yardımcın olsun büyük ihtimalle SSD yol görünüyor. 1 TB'lik HDD aynısı oldu 3 defa format attım, farklı bilgisayarda denedim ama sürekli bu uyarıyı verdi. Donanımsal bir hata bu maalesef. Garanti kapsamında göndermeyi deneyiniz.

Garanti kapsamında laptop ondan sıkıntı olmaz ama sürekli gelmiyor bu uyarı sadece pc açılırken geliyor. HD tune'da error kısmında hiç sorun bulmuyor ama bunu gösteriyor. yarın götürürüm servise

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı