SSD'deki önemli şeyleri HDD'ye aktarmak

Zeusley

Centipat
Merhabalar. 500GB'lık bir SSD'm ve 1TB'lık bir HDD'm var. Bilgisayarı ilk aldığımda Windows'u kuran firma SSD'ye kurmuş, bu sebeple indirdiğim her şey SSD'ye kaydoluyor. İndirilenler klasörünün yerini HDD'ye atadım fakat yine de alan azalmıyor. 500GB'lık SSD'nin 490'ı dolu. Oyunlar ve SSD'ye yüklemeyi tercih ettiğim şeyler harici diğer uygulama ve dosyaları nasıl HDD'ye taşıyabilirim acaba? Format atmak istemiyorum, internetimiz çok hızlı olmadığından tekrardan uygulamaları yüklemek falan zor olacağı için. O yüzden formatsız bir çözüm yolu varsa yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Dosyaları istediğiniz gibi HDD'ye kopyalayabilirsiniz. Programları taşıma işlemi ise Windows tarafında sıkıntılı. Onları kaldırıp, daha sonra izin verirlerse HDD'ye tekrar kurabilirsiniz.

Dosyaları istediğiniz gibi HDD'ye kopyalayabilirsiniz. Programları taşıma işlemi ise Windows tarafında sıkıntılı. Onları kaldırıp, daha sonra izin verirlerse HDD'ye tekrar kurabilirsiniz.

Şöyle oyunlar ve Adobe tarzı programlar harici her şeyi HDD'ye aktarmak istiyorum ki SSD'de yer açılsın fakat bu konuda çok bilgili olmadığım için hangi klasörleri taşırsam sıkıntı olup olmayacağını bilmiyorum...

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı