SSD'den HDD'ye RDR2'yi taşımak

Oakenshield

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, şöyle bir sorunla karşı karşıyayım:
Yeni kasa topladım. 1.ci yuvada 120GB SSD. İkinci yuvada 500GB HDD var. Bir de şu an dağıtımda olan 480GB SSD var. Bugün elime geçecek bir sorun olmazsa.
Fakat kasada 2 adet disk yuvası var dedi satan kişi, daha doğrusu yuva çok da kablosu yokmuş.
Dün RDR 2'yi indirmeye başladım. D diskini seçtim, şu an yüzde 60'ı bitti. İnternet Superbox olduğu için gece hızlanıyor haliyle gece indirmeye koyulmuştum.

Şimdi Windows 120 GB sahip SSD'ye yüklü. Steam klasörü D'ye (HDD) açıldı mecburen. Ben şimdi nasıl bir yol izleyip, D diskinde bulunan Steam klasörünü yeni SSD'ye nasıl aktarabilirim?
Diğer sorumsa şöyle: RDR2 daha tam inmedi, %60'ı inmiş haldeyken taşısak, devam eder mi? Yoksa tamamen indikten sonra mı yeni SSD'ye taşımalıyım?

Tamamen indirdikten sonra taşımak iyi olur. Steam kütüphanesine girin, oyuna sağ tıklayın ve özellikler bölümünü açın. Ardından yerel dosyalar kısmına gelin, karşınıza oyun dosyalarıyla ilgili seçenekler çıkıyor. Oyun dosyalarını bu sayede taşıyabilirsiniz.

Tamamen indirdikten sonra taşımak iyi olur. Steam kütüphanesine girin, oyuna sağ tıklayın ve özellikler bölümünü açın. Ardından yerel dosyalar kısmına gelin, karşınıza oyun dosyalarıyla ilgili seçenekler çıkıyor. Oyun dosyalarını bu sayede taşıyabilirsiniz.

@melih129
Fakat şu an bilgisayar kasasına 3 adet disk yerleştiremiyorum. Maksimum 2 disk girebiliyor :( Çünkü 2 taneye yetecek kablo var.
Bir tanesine HDD dursun diğerine yeni SSD'yi tak diyeceksiniz. Fakat Windows 120GB'lık SSD'de kurulu.

Düzeltme:

Ya solda duran RDR'ye bastım. Bir anda %70'deki oyun yüzde %3'e düştü. Neden böyle oldu? İnternetim de kotalı zaten :D

@shinei

Dosya Ekleri

• 43E88F3F-28CD-4637-A02F-29D7ED63546A.jpeg
    43E88F3F-28CD-4637-A02F-29D7ED63546A.jpeg
    270 KB · Görüntüleme: 17

Geri
Yukarı