SSD'li bilgisayarım yavaş açılmaya başladı

Feit4nn

Femtopat
Daha fazla  
1 Sene önce aldığım SSD'li bilgisayarım ne zamandır bilmiyorum ama yaklaşık 1-2 haftadır yavaş açılıyor (Oyunları açarken, kapatırken falan çok hızlı). sadece Windows açılırken 40-50 saniyede açılıyor. SSD'im M.2 SSD 1GB -1.5GB'a yakın yazma-okuma hizi var. (Bilgisayarım laptop)
Diğer özellikler:
Windows 10.
GTX 1650 4GB.
Ryzen 5 3500H.
8GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD sürücüsü başlangıçta açılması engelle ve Radeon ayarları sağ tık yapınca gözükmesin istediğin zaman açılsın. Arkadaşın bilgisayarında da AMD+Nvidia var, AMD ekran kart sürücüsünün açılmasını kapattı hızlı açılıyor ve sorunu çözülmüş.

1 Sene önce aldığım SSD'li bilgisayarım ne zamandır bilmiyorum ama yaklaşık 1-2 haftadır yavaş açılıyor (Oyunları açarken, kapatırken falan çok hızlı). sadece Windows açılırken 40-50 saniyede açılıyor. SSD'im M.2 SSD 1GB -1.5GB'a yakın yazma-okuma hizi var. (Bilgisayarım laptop)
Diğer özellikler:
Windows 10.
GTX 1650 4GB.
Ryzen 5 3500H.
8GB RAM.
SSD doldukça hızı yavaşlayabilir eğer ayarlarla oynamadıysanız gereksiz şeyleri silin.

1 Sene önce aldığım SSD'li bilgisayarım ne zamandır bilmiyorum ama yaklaşık 1-2 haftadır yavaş açılıyor (oyunları açarken, kapatırken falan çok hızlı). Sadece Windows açılırken 40-50 saniyede açılıyor. SSD'im M.2 SSD 1GB -1.5GB'a yakın yazma-okuma hizi var. (Bilgisayarım laptop)
Diğer özellikler:
Windows 10.
GTX 1650 4 GB.
Ryzen 5 3500H.
8 GB RAM.

CrystalDiskMark'dan tarama CrystalDiskInfo'dan sağlığına bakar mısınız.

Geri
Yukarı