SSD'ye Hangi Oyunlar Yüklenmeli?

wSkolL

Hectopat
Daha fazla  
240 GB SSD ve 1 TB HDD var. SDD'de 197 GB boş yer var. GTA5, PUBG, CSGO, Apex, Rocket league, Rainbow Six Siage var bunların öncellikli olarak hangilerini yükleyim? SSD'lerde 20 30 GB boş yer kalmalı diye söylentiler var bu doğru mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok gerekmedikçe yüklemene gerek yok hangi oyunun hızlı açılmasını istiyorsan onu kurabilirsin SSD'ye

GTA 5'in açılış hızı seni rahatsız ediyorsa onu ekleyebilirsin ancak önermem, PUBG'yi eklemeni öneririm, HDD'lerde yükleme ekranları çok dert olabiliyor o oyunun, millet uçağı bindikten sonra açılıyordu benim oyun, hatta bazen atlamaya başladıklarında anca açılıyordu, SSD'ye taşıdım 70 kişiyken açılıyor artık. Tabii benim HDD'de sorunlu olabilir senin öyle bir problemin varsa kesinlikle SSD'ye taşı.

GTA 5 HDD de olmasına ragmen gayet hızlı açılıyordu arkadaşın da değişi gibi belki PUBG'yi SSD ye falan yüklersen iyi olur. Ben boğmak istemiyorum o yüzden benim için önemli olan şeyleri yüklüyorum sadece.

GTA5'i ve Rocket League'yi HDD ye kalan oyunları SSD ye yükle. SSD ye sığmazsa R6'yı da HDD ye kur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı