Çözüldü SSD'ye Windows 10 kurarken "Windows gereken dosyaları yükleyemiyor" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rhea7

Decapat
Yer
Malatya
Yardım gerek şu hatayı aldım SSD'ye Windows 10 kurarken.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    163,5 KB · Görüntüleme: 106
ISO'yu orijinal Windows sitesinden indirip yazmadıysanız ISO bozuk olabilir. Biçimlendirmeden direkt olarak Windows'u kurmayı denediyseniz güncel olan bir ISO'yu indirirerek deneyebilirsiniz.

Eğer indirmeye başladıysa iptal etmenizi tavsiye etmem çünkü dosyalar bozulabilir ama bilgisayar açılırken başka hatalar alırsanız benim dediğim şekilde yapmanızı tavsiye ederim, umarım sorunsuz şekilde sisteminiz çalışır.

ISO'yu orijinal Windows sitesinden indirip yazmadıysanız ISO bozuk olabilir. Biçimlendirmeden direkt olarak Windows'u kurmayı denediyseniz güncel olan bir ISO'yu indirirerek deneyebilirsiniz.
ISO orijinal. Kendi sitesinden indirdim Windows'un.

Şu an dosyalar kurulum için hazırlanıyor kısmında da çok yavaş ilerliyor hatadan önce daha hızlıydı.

Eğer indirmeye başladıysa iptal etmenizi tavsiye etmem çünkü dosyalar bozulabilir ama bilgisayar açılırken başka hatalar alırsanız benim dediğim şekilde yapmanızı tavsiye ederim, umarım sorunsuz şekilde sisteminiz çalışır.

Sence bu kadar yavaş gittiği için kapatıp yeni bir ISO dosyası yazmalı mıyım?

Hala daha dosyalar kurulum için hazırlanıyor kısmında %31 de.

Son düzenleme:
Bilemiyorum eğer dosyalarda sorun oluşursa bilgisayar açılmayabilir risk almak sizin elinizde.

HDD eskiydi diye çıkarttım geri taksam gelmezmi Windows.

Arkadaşlar sorunum devam ediyor yardımcı olacak yok mudur 10 yıllık HDD'ye kurduğumda sorun yoktu SSD'ye kuramıyorum flash ta değiştim tekrar indirdim Microsoft Tools'la ama aynı 0x80070025D hatası veriyor.

Son düzenleme:
Farklı bir USB bellek ile dener misiniz?

Denedim olmadı şimdi Windows 10'un farklı bir sürümünü deneyeceğim belki sürümden kaynaklıdır diye.

Belki SSD kaynaklı olabilir bu hata. Farklı USB bellek ile gene aynı hatayı vermesi ilginç. Resmi ISO'yu kullanıyorsunuz değil mi? BIOS ayarlarınızı Default'a getirmeyi deneyebilirsiniz.

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı