SSD'ye Windows 7 kurmak mantıklı mı?

DenizAras

Hectopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Samsung 320 GB
Anakart
ASUS P5KPL-AM-SE
İyi sosyeller. Hard disk arızalı olduğu için, bilgisayara 120 GB SSD takılacak fakat 2 GB RAM var PC'de ve Windows 10 kuralım diyor teknik servisci. Fakat ben Windows 7'yi düşünüyorum. Sizce hangisi mantıklı?

Son düzenleyen: Moderatör:
8.1 düşünebilirsiniz.

İyi sosyeller. Hard disk arızalı olduğu için, bilgisayara 120 GB SSD takılacak fakat 2 GB RAM var PC'de ve Windows 10 kuralım diyor teknik servisci. Fakat ben Windows 7'yi düşünüyorum. Sizce hangisi mantıklı?
Daha çok ssd değil de sisteme bakar bu 2gb RAM kesinlikle Windows 7 olmalı.

Tıpatıp aynı durumu yaşadım. 10 kur SSD ile 10 daha hızlı çalışıyor, 120GB yetmez olmadı. 1 tane daha SSD tak derim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı anakarttan var, 120 GB SSD var 4 GB RAM var. Windows 10 2016 LTSB Enterprise köpek gibi stabil çalışıyor. RAM kullanımı W7 gibi. Kurmak istersen hizmetlerden kapatacaklarını(W7 ile aynı zaten Search ve Update) ve Defender'ın kapatılmasını da yazarım.

Aynı anakarttan var, 120 GB SSD var 4 GB RAM var. Windows 10 2016 LTSB Enterprise köpek gibi stabil çalışıyor. RAM kullanımı W7 gibi. Kurmak istersen hizmetlerden kapatacaklarını(W7 ile aynı zaten Search ve Update) ve Defender'ın kapatılmasını da yazarım.

Bende 2019 Enterprise kullandım normal Pro sürümüne göre daha hızlıydı.

Yeni konular

Geri
Yukarı