Çözüldü SSD'yi Windows ve BIOS görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yusagca

Centipat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Kingston A2000 250GB
Anakart
AsRock A320M-DGS
Selam arkadaşlar bende ASRock A320M-DGS anakart var. Geçen gün Kingston A2000 250GB M.2 SSD aldım bugün taktım fakat ne BIOS'ta ne de disk Manager da gözükmüyor daha önce böyle bir problemle karşılaşan ya da yardımcı olabilecek biri var mı?

Çözüm
Deneyebileceğim başka şeyler yok mu çünkü iade süreci gerçekten çok can sıkıcı bir süreç
Arkadaşlar selam, sorunumu çözmeyi başardım. Çözüm aslında inanılmaz kolaymış meğer. Tek yapmanız gereken BİOS unuzu güncellemek. Ben biosumu güncelledim ve güncelleme sonrası REBOOTdan sonra ssd mi gördü
AMD Ryzen 3 2200G işlemcim. Hem windows hem de depolama olarak kullanmak için ama asıl amaç windows tabii ki.
SSD garanti kapsamındaysa geri iade et. Muhtemelen bozuktur. Yine RAW olsaydı düzeltilirdi de, hiç bir şekilde tanımaması bozuk olduğunu gösteriyor.
Eğer bütçen yeterse hep Samsung'un SSD'lerini tercih et

Deneyebileceğim başka şeyler yok mu çünkü iade süreci gerçekten çok can sıkıcı bir süreç
Arkadaşlar selam, sorunumu çözmeyi başardım. Çözüm aslında inanılmaz kolaymış meğer. Tek yapmanız gereken BİOS unuzu güncellemek. Ben biosumu güncelledim ve güncelleme sonrası REBOOTdan sonra ssd mi gördü

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı