Stage1 yazılım fiyatı

Tek vasfın gülücük atmak zaten. Bilmediğin konu hakkında konuşma, varex motora zarar verir.
Kaynak da atayım.
Varex egzoz sisteminde motorunuzun ömründen yemiş olursunuz. Fabrika çıkışlı standart mühendisliklere yapılan bu tür eklemeler motorun çalışma prensibini doğrudan etkilediği için belirli zararlara yol açabilmektedir. Bunun temel sebebi de motordan normalden fazla güç harcayacağı içindir.
Yanlış bilgilendirme de yakıştı. Varex motora zarar verir, mesajı okuyan arkadaşlar inanmayınız.

Son düzenleme:
@326001 tamamdır hocam tekrardan ulaşırım size.
Bu arada hocam biz Kocaelideyiz. Maslak uzaksa Ankara daha da uzak. Normalde uzak değil ama dediğim gibi işleri çok yoğun zaman yok. Bende de daha ehliyet yok 1 yıl daha beklemem lazım.
Uğraştınız ettiniz sağ olun Aykut hocam.

@326001 tamamdır hocam tekrardan ulaşırım size.
Bu arada hocam biz Kocaelideyiz. Maslak uzaksa Ankara daha da uzak. Normalde uzak değil ama dediğim gibi işleri çok yoğun zaman yok. Bende de daha ehliyet yok 1 yıl daha beklemem lazım.
Uğraştınız ettiniz sağ olun Aykut hocam.
Siz Kocaelidesiniz sanırım. Paşaoğlunun Sakarya'da da bayisi var idi sanırım. Şu an Maslak, Ankara, Sakarya bayisi size uygun olan bayileri.

Siz kocaelidesiniz sanırım. Paşaoğlunun Sakarya'da da bayisi var idi sanırım. Şu an maslak, Ankara, Sakarya bayisi size uygun olan bayileri.
Evet hocam Kocaeli-Karamürseldeyiz.
Sakarya Adapazar tarafından geçiyoruz. Bir yazlığımız var o tarafta. İnşallah ikna edebilirsem babamı güzel olacak.

Evet hocam Kocaeli-Karamürseldeyiz.
Sakarya Adapazar tarafından geçiyoruz. Bir yazlığımız var o tarafta. İnşallah ikna edebilirsem babamı güzel olacak.
Sakarya bayisini de bir ara hocam. Fiyat farkı olabilir. Daha uygun da olabilir.
O zaman yapınca kapışıyor muyuz? :D

Sakarya bayisini de bir ara hocam. Fiyat farkı olabilir. Daha uygun da olabilir.
O zaman yapınca kapışıyor muyuz? :D.

Ama anahtarına ona göre yani. 😂
525i vardı sizde sanırsam haddime bile değil.
Geçen bir konuda yazmıştım hatırlarsanız 1.6 Tdi Poloyu 200HP yapmak gibi bir hayalim vardı. O zaman 520 ve 320 tayfasını şamarlamak boynumun borcu olur. 😂

Geçen bir konuda yazmıştım hatırlarsanız 1.6 Tdi Poloyu 200HP yapmak gibi bir hayalim vardı. O zaman 520 ve 320 tayfasını şamarlamak boynumun borcu olur. 😂
2. arabam Peugeot oldu o zaman. :D
5.25 yıl başında uzak diyarlara gidecek, @PanzerTR azıcık spoiler verdi ama, çok kişi görmedi en azından. Siz 200 HP polo yapınca, ben alacağım araba ile stock geleceğim kapışmaya. :D
520 tayfasına pek bulaşma derim, benim sattığım adama denk gelirsin, canın yanar. :D
Asıl en uzak durman tayfa 5 tayfası. :D
3 tayfasına ne istiyorsan yap, onların işi gücü varex, egzoz. M3 görünüm ama araç 170HP.

Geri
Yukarı