Stage1 yazılım fiyatı

Yazılım yaptıracaksanız işini güzel yapan yerlerden yaptırın. Eğer İstanbul ve Ankara'da otuyorsanız 2crdan yaptırabilirsiniz ben civic 1.5 Turbo aracıma yaptırdım gayet memnunum.

Kocaelideyiz hocam İzmitte Dr. Ecu bayisi var orası en uygunu olacak. Ne kadar fiyat ödediniz ve ne kadarlık bir güç artışı oldu?

Kocaelideyiz hocam izmitte dr. Ecu bayisi var orası en uygunu olacak. Ne kadar fiyat ödediniz ve ne kadarlık bir güç artışı oldu?

Fiyatı tam hatırlamıyorum 1 sene geçti ama 182 HP'den 220 HP'ye 240 torktan da 300 torka çıkıyor. Baya fark ediyor hocam ara hızlanmalarda daha iyi ivmelendiğini hissediyorsun.

Cezam bitti sonunda. :D
İstanbul'a gelme şansın var mı? Eğer var ise, kesinlikle Paşaoğlu. Sahibi Bekir Abi ile görüştüm, 130 HP çıkıyor, Stage 1'de.
Daha detaylı almak istersen numarayı arayabilirsin. Böyle 1500 HP GTR, ya da Supralar vs. Hep paşaoğlundan çıkıyor. Aldığım tüm araçlara Paşaoğlundan yaptırdım, daha sorun yaşamadım.
Eğer Maslağa gidemezsen, Dr. Ecu'da olur. Oranın sahibi ise babamın arkadaşı. :D
Biraz kilolu bir abi var, o işte oranın sahibi. Doğan Kabak videolarında görebilirsiniz.
Bana göre sıralama şöyle. Paşaoğlu> Dr.Ecu > Ecu Fast.
Fiyat yerden yere değişebilir hocam. Türkiye'de yazılım denince akla ilk başta Dr.Ecu gelir ve çoğu yerde bayisi vardır.
:D
Bu yazılım aleminin en iyisi, kesinlikle Paşaoğludur. Ondan sonra Ecu gelir. Aldığım tüm araçlarda Paşaoğlu yazılımı bulunuyor. Bu Ecu'yu kötüleme değil. Sahibi zaten babamın arkadaşı ve kendisini gerçekten seviyorum ama, bir paşaoğlu değil.
@Yusuf Koçoğlu söylemeden geçmeyeyim. Yakıtını da düşürüyor Stage 1. Eğer benim gibi Stage 2 yaparsan artar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cezam bitti sonunda. :D.
İstanbul'a gelme şansın var mı? Eğer var ise, kesinlikle paşaoğlu. Sahibi bekir abi ile görüştüm, 130 HP çıkıyor, stage 1'de.
Daha detaylı almak istersen numarayı arayabilirsin. Böyle 1500 HP gtr, ya da supralar vs. hep paşaoğlundan çıkıyor. Aldığım tüm araçlara paşaoğlundan yaptırdım, daha sorun yaşamadım.
Eğer maslağa gidemezsen, dr. Ecu'da olur. Oranın sahibi ise babamın arkadaşı. :D.
biraz kilolu bir abi var, o işte oranın sahibi. Doğan kabak videolarında görebilirsiniz.
Bana göre sıralama şöyle. Paşaoğlu> dr. Ecu > ecu Fast.

Hocam öncelikle teşekkürler. Benim işimim zor kısmı pederi ikna etme noktasında konuşmam gerekli öncelikle. Sanırım İstanbul'a gelme zahmeti altına girmez. Aynı zamanda sağlıkçı ve bütün izinleri iptal işleri yoğun. Onun kafasına sokabilmem için biraz zor birisidir. Bütün bilgileri almam lazım. Kafasına takılacak sorular fiyat ve motor ömrü ile alakalı olacaktır.
Siz yaptırdığınızda fiyatlar ne durumdaydı?
Bir de motor ömrü noktasında yaşadıklarınız nedir?
Kilolu abide Özgün Abi oluyor galiba zaten hepsini kendisi yapıyor kaliteli işçiliği var.

Hocam öncelikle teşekkürler. Benim işimim zor kısmı pederi ikna etme noktasında konuşmam gerekli öncelikle. Sanırım İstanbul'a gelme zahmeti altına girmez. Aynı zamanda sağlıkçı ve bütün izinleri iptal işleri yoğun. Onun kafasına sokabilmem için biraz zor birisidir. Bütün bilgileri almam lazım. Kafasına takılacak sorular fiyat ve motor ömrü ile alakalı olacaktır.
Siz yaptırdığınızda fiyatlar ne durumdaydı?
Bir de motor ömrü noktasında yaşadıklarınız nedir?
Sana iyi haberim var. :D
Bekir abi Ankara'ya açalı 2-3 sene olmuş. :D Asıl yeri Maslakta.
Benden 1 kuruş para almadı, babamla eski dostluğundan dolayı. Orayı arayarak sana direkt fiyatı söylerler. Ben biraz yazılım işinin şeyini çıkarttığım için motor kırdım ama sizde öyle şeyler olmaz. Merak etmeyin. :D F10 aşırı yüklü bir araç. Kırılmaya o kadar müsait idi, daha da zorlayınca kırdım.
Eğer benim gibi çok yüksek taraflarda gözün yoksa, yazılımın zararı değil, aksine yararı olur. Yakıt azalır Stage 1'de. Tüketime de faydası olur. Aslında attığım linkteki numarayı arayıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Çünkü benim yaptırdığım araç ile sizinki çok farklı. :D
Ankara'daki yeri burası.

Sana iyi haberim var. :D.
bekir abi Ankara'ya açalı 2-3 sene olmuş. :D asıl yeri maslakta.
Benden 1 kuruş para almadı, babamla eski dostluğundan dolayı. Orayı arayarak sana direkt fiyatı söylerler. Ben biraz yazılım işinin şeyini çıkarttığım için motor kırdım ama sizde öyle şeyler olmaz. Merak etmeyin. :D F10 aşırı yüklü bir araç. Kırılmaya o kadar müsait idi, daha da zorlayınca kırdım.
Eğer benim gibi çok yüksek taraflarda gözün yoksa, yazılımın zararı değil, aksine yararı olur. Yakıt azalır stage 1'de. Tüketime de faydası olur. Aslında attığım linkteki numarayı arayıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Çünkü benim yaptırdığım araç ile sizinki çok farklı. :D.
Ankara'daki yeri burası.

Anlaşıldı hocam. Bu yakıt işi pederin kafasını çelmek adına elimde çok iyi bir koz. İlk fırsatta arayacağım. Tekrardan teşekkürler.
Konuya mesaj yazıp fikrini belirten arkadaşlarada tekrar tekrar teşekkürler.

Hocam paşaoğlu 1100TL dedi +25HP +55nm.
Dr. Ecu ise 900TL söyledi güçler gene aynı şekilde 130-135 HP arası.
Şimdi işin en zor kısmı peder beyi ikna etmekte. Hem fiyat açısından hem yol açısından Dr. Ecu İzmit bayi daha cazibeli duruyor.
Güven noktasında bence iki firmada da sıkıntı yok ikisi de büyük çapda küresel iş yapıyorlar.
Maslak sanayi sanırım Avrupa tarafında babamın oraya kadar gidip üstüne daha fazla para vermek isteyeceğini zannetmiyorum.
Son olarak dediğim gibi ikna işi en zor kısmı.

Arayıp bilgi aldınız mı? Ona göre arayacağım.

Hocam paşaoğlu 1100TL dedi +25HP +55nm.
Dr. Ecu ise 900TL söyledi güçler gene aynı şekilde 130-135 HP arası.
Şimdi işin en zor kısmı peder beyi ikna etmekte. Hem fiyat açısından hem yol açısından Dr. Ecu İzmit bayi daha cazibeli duruyor.
Güven noktasında bence iki firmada da sıkıntı yok ikisi de büyük çapda küresel iş yapıyorlar.
Maslak sanayi sanırım Avrupa tarafında babamın oraya kadar gidip üstüne daha fazla para vermek isteyeceğini zannetmiyorum.
Son olarak dediğim gibi ikna işi en zor kısmı.
Tam 1100 yazarken sen yazdın. :D
Hocam, Paşaoğlu Ankara'da da var. Link attım, bayisi var Bekir abinin. Bir konuşurum, bana özel indirim de yapar. İkna ettiğin zaman söylemen yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı