Staj maaşı işveren tarafından geri alınabilir mi?

HakanXD

Decapat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Arc A750 8 GB i3 12100f h610m h ddr4 mld m300 512 gb
Merhaba. Bir meslek lisesinde 12. sınıf öğrencisi olarak staj gormekteydi 3 hafta önce mezun oldum stajım bitti. Staj maaşım tam olarak yatmış. Hocama sorduğumda bir problem olduğunu ve geri dönüş sağlayacağı söyledi. Bu parayı benden geri alabilirler mi harcamali miyim sizce? Ona göre aldığım monitörü iptal edip yeni bir monitör ile upgrade edeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geri isteme derken? Fazla yatırmadılarsa öyle bir hakları yok.

Merhaba. Bir meslek lisesinde 12. sınıf öğrencisi olarak staj gormekteydi 3 hafta önce mezun oldum stajım bitti. Staj maaşım tam olarak yatmış. Hocama sorduğumda bir problem olduğunu ve geri dönüş sağlayacağı söyledi. Bu parayı benden geri alabilirler mi harcamali miyim sizce? Ona göre aldığım monitörü iptal edip yeni bir monitör ile upgrade edeceğim.
3 Hafta önce yatan parayı diyorsanız eğer, muhasebeden keserler. Sonuçta 3 hafta olmuş yani ay sonu harcamak hakkın. Eğer az yatırdılar ise gönderirler. Sana tavsiyem hocan ile konuş ne hakkında sorun olduğunu ve harcayıp harcayamayacağını sor.

3 hafta önce yatan parayı diyorsanız eğer, muhasebeden keserler. Sonuçta 3 hafta olmuş yani ay sonu harcamak hakkın. Eğer az yatırdılar ise gönderirler. Sana tavsiyem hocan ile konuş ne hakkında sorun olduğunu ve harcayıp harcayamayacağını sor.

Hocama sordum bazen işletmeler boyle yapabiliyor senin şansınmış harcayabilirsin cevabini aldim cevap veren ve goruntuleyen arkadaslara teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı