Staj yeri maaşımı yatırmıyor

Heulse

Kilopat
Daha fazla  
Konu başlıkta ki kadar net arkadaşlar. İstanbul'da firmanın ismini henüz vermek istemiyorum, 1 aylık staj yaptığım firma 600₺'lik bir maaş yatırmaları gerekiyor. Ne gibi haklarım var? Korona'dan sonra mekanlarına gidip paramı istesem bir sıkıntı çıkar mı? Konu ile ilgilenmek istiyen birileri olursa firma ısmini'de paylaşacağım. Bu tür firmalarla iş yaptığınız zaman sizde zarara girebilirsiniz ve sıkıntı olabilir. Haklarımı ve yapabileceklerimi öğrenmek istiyorum, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu başlıkta ki kadar net arkadaşlar. İstanbul'da firmanın ismini henüz vermek istemiyorum, 1 aylık staj yaptığım firma 600₺'lik bir maaş yatırmaları gerekiyor. Ne gibi haklarım var? Korona'dan sonra mekanlarına gidip paramı istesem bir sıkıntı çıkar mı? Konu ile ilgilenmek istiyen birileri olursa firma ısmini'de paylaşacağım. Bu tür firmalarla iş yaptığınız zaman sizde zarara girebilirsiniz ve sıkıntı olabilir. Haklarımı ve yapabileceklerimi öğrenmek istiyorum, teşekkürler.

Ne demek yatırmıyor :D git iste paranı her türlü vermek zorunda.

Ne demek yatırmıyor :D git iste paranı her türlü vermek zorunda.

Hocam yaklaşık 1, 5 aydır uğraşıyorum. Adamlara dedim ki resmi yollara başvuracağım artık dedim yine tık etmedi. Gideceğim korona bitince artık şirketlerine gireceğim yani, aşırı sinir bozucu olmaya başladı ateş falan edeceğim. Maaşımı arkadaşlarıma vereceğim hadi mekan basmaya falan deceğim artık. O kadar daraldım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı