Staj yeri nereye sikayet edilebilir?

noskillsamet

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2 hafta çalıştığım staj yeri 800TL ödedi hocam öyle demiş neyse normalde 2 hafta çalışınca en az 1800TL gelmesi lazım kısaca 1K içeride kaldı vermiyor. Yazdım hocanla konuşacağım dedi sürekli olarak bunu diyor en son patladım size yedirecek param yok vermezseniz milli eğitime şikayette bulunacağım dedim bu arada o şirket öğrencilere kesinlikle bir şey ogretmiyor, koli taşıma koli yükleme tirlara bu kadar ne yapabilirim? Bu arada koordinatör öğretmenim yaz paranı versin dedi vermiyor milli eğitime mi şikayet edeceğim illa?

Son düzenleyen: Moderatör:
Koordinatör öğretmenine git, durumu anlat. Yine bir şey olmazsa doğru müdüre veya müdür yardımcısına. Stajyerlere bakan müdür yardımcısı olur, onu bulup onla konuş.

Koordinatör öğretmenine git, durumu anlat. Yine bir şey olmazsa doğru müdüre veya müdür yardımcısına. Stajyerlere bakan müdür yardımcısı olur, onu bulup onunla konuş.

Mudur yardımcımin kendine hayrı yok diyor ki istese vermeyebilir paranı Dışımdan bir şey diyemiyorum ama içten içe ne alaka ya diyorum dışıma desem aynısını diyecek çünkü bir tek koordinatör öğretmenim düzgün diyor paranı az vermiş git iste diye.

Geri
Yukarı