Staj'a Gitmeyip Rapor Almak

Pitbull

Megapat
Makaleler
60
Yer
ABD/Miami Florida
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Profil Kapağı
1521675609
12. sınıf meslek lisesi öğrencisiyim. Haftada 3 gün işletmeye gidiyorum. Sabah 8:30 akşam 9-10 aldığım ücret 350 lira. 23 nisan, 1 Mayıs gibi tatil günlerinde zorla iş yeri tarafından çalıştırılıyorum. Ben gelmeyeceğimi açık bir dille söylüyorum ancak bana gelmezsen notlarını düşük veririz görürsün diyorlar. Benim sizden öğrenmek istediğim ben 4 Mayıs günü staj dosyamı işletmeye götürüp notlarımı alacağım ve bir daha da işletmeye gitmeyeceğim yani çarşamba, perşembe ve cuma günleri için her hafta rapor alsam bir sorun olur mu? 5 Haziran'a kadar rapor alacağım işletme notları staj dosyasına yazdıktan sonra ben gitmediğimde notlarımı değiştirebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Demek tehdit ediyorlar. 1 Mayis resmi tatil. Az kaldı belki diyeceksin ama işyerini değiştirebilirsin. Sanirsam 10 gün devamsızlık yapma hakkın vardı.

Resmi tatilde nasıl çalıştırıyorlar ? Polis ya da Jandarma'ya şikayet edince cezası var diye biliyorum.

Rapor al gitme ve en kısa sürede MEB'e dilekçe yaz durumla ilgili ben de staj yapıyorum ve e-okul'da staj saatlerim 8:30 ile 14:50 arası gözüküyor ama 7:30 iş başı yapıyorum 16:15'de işletmeden çıkıyorum ben bu durumu öğrendiğimden beri işletmeden izin alıyorum gittiğim zamanlarda da çalışmıyorum seni notla korkutmalarına izin verme koordinatör öğretmenine söyle o halleder eğer ki ilgilenmiyorsa en kısa sürede benim gibi dilekçe yaz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı