Stajın ilk günü

Donkobus

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yarın staja çalışmaya gideceğim fakat daha önceden hiç çalışmadım. Aklımda heyecan korku her şey var. Bana ne yapacağım konusunda tavsiye verebilir misiniz?
Gerçekten yapamam edemem diye korku var içimde. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bölüm ne? Ben stajı havalimanında, gerçek uçaklarla yaptım. Beyaz yaka, bilgisayar başı işse neyden korkuyorsun? Sabahtan akşama kadar popo büyütüyorsun sadece :)
Okuduğum bölüm Mobilya iç mekan ve tasarımı ve staj ise imalat marangozluk gibi bir yer. Neyi nasıl yaparım bilmiyorum yapamam edemem diye korkuyorum ayrıca okuduğumuz bölüm ile staj göreceğimiz şeyler bile farklı nasıl olacak bilmiyorum
Bölüm ne? Ben stajı havalimanında, gerçek uçaklarla yaptım. Beyaz yaka, bilgisayar başı işse neyden korkuyorsun? Sabahtan akşama kadar popo büyütüyorsun sadece :)
Bilgisayarda çizim yapıyorduk 11.sınıfta, imalatta ne yaparım bilmiyorum :(

Stajda direkt sana al bunu üret demezler, rahat ol. İlla ki yanında bir usta olur ve çırak gibi sana ufak tefek işler yaptırır diye düşünüyorum. Sadece saygılı ol ve söyleneni yap, yaptığın şeyden emin değilsen de bilmediğini sor, yanlış bir şey değil bu.

Stres yapacak bir şey yok.
Sorumluluk yüklemezler stajyere. Basit şeyleri yap derler yaparsın getir derler getirirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
:)

Staj iğrenç bişeymiş bu arada enayi gibi çalışıyoruz yemin ediyorum şu ülkeden gitmek istiyorum keşke imkan olsa.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı