Stajyer Ehliyet Kimleri Etkileyecek?

Reosta

Hectopat
Daha fazla  
Ben yarın direksiyon sınavına gireceğim kurs yazılırken stajyer ehliyete kalmayacaksın dedi ama açıkcası pek güvenmiyorum çünkü söyledikleri her şey doğru çıkmadı stajyere kalır mıyım?

Merak etme stajyer olarak almayacaksın ehliyetini, önümüzdeki 2 dönem öğrencilerinden sonra yani 2016'dan itibaren stajyerlik uygulaması kesin olarak devreye giriyor.
Şuan sen kesin olarak stajyer sürücü değilsin, kendim de ehliyete yeni yazıldığım için biliyorum, kesin bilgidir.

Bende 2 ay önce aldım. Sözde benden sonra aldığım dönemden sonrakiler stajer olarak alıcaktı ama hala olmadı. Radyoda da her an girebilir diye reklam yapıyorlar sürekli ama senin korkmana gerek yk. Şu dakika yürürlüğe girse bile etkilenmezsiniz.

02.1998 doğumlular stajer ehliyetmi alıcak?
2016'da yürürlüğe gireceği tahmin ediliyor. Senin de 18 yaşını doldurmak için 9 ay gibi bir süren var. 2016 yılı başlar başlamaz yasa yürürlüğe girerse iş sakat... Fakat süreyi biraz daha esnetirlerse ehliyeti Mart 2016 gibi kapabilirsin stajyere kalmadan.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı