Stalker modlu mu oynanmalı vanilla mı?

Rakmoasssss

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu Stalker oyununu oynamayı denedim aşırı eski geldi cidden. YouTube'da filan gamma anomaly modpacklerini gördüm ben bu oyunu hiç denemeden bu modları indirsem oyunun hikayesinde bir sorun yaşar mıyım? Bilen biri beni aydınlatsın.

Stalker serisinin oyuncu kitlesi seriye sadık insanlardan oluşuyor. Yani seriye günümüzde başlamak isteyip sizin gibi eski bulanlar için grafik modları, oynanışı ve hataları düzelten modlar vs. yapılıp yayınlanıyor. Yanlış hatırlamıyorsam Anomaly modu da oyunu günümüz şartlarına uyarlayan kaliteli bir moddu. Yani problem yaşamazsın.

Stalker serisinin oyuncu kitlesi seriye sadık insanlardan oluşuyor. Yani seriye günümüzde başlamak isteyip sizin gibi eski bulanlar için grafik modları, oynanışı ve hataları düzelten modlar vs. yapılıp yayınlanıyor. Yanlış hatırlamıyorsam anomaly modu da oyunu günümüz şartlarına uyarlayan kaliteli bir moddu. Yani problem yaşamazsın.

Kanka gamma ne oluyor peki.

Yani size eski geldiyse, oynamak için kendinizi zorlamayın. Çünkü eski bir oyun, ne yapıp ederseniz de eski olacaktır. Çünkü grafik modu sadece keskinleştirir vesaire yani.

Eski oyunları oynamak için eski oyun sevmeniz gerek bir noktada.

Ve özellikle oynarken günümüzün oyunlarıyla karşılaştırmamanız lazım.

Ama belki işte her yerini modlayıp bir denersiniz belki.

O da ona benzer modlanmış versiyonları ben sadece orjinallerini oynadım çünkü modları çok zor diye duydum. Bence normal hallerini oyna sarmama ihtimali yok...

Yani size eski geldiyse, oynamak için kendinizi zorlamayın. Çünkü eski bir oyun, ne yapıp ederseniz de eski olacaktır. Çünkü grafik modu sadece keskinleştirir vesaire yani.

Eski oyunları oynamak için eski oyun sevmeniz gerek bir noktada.

Ve özellikle oynarken günümüzün oyunlarıyla karşılaştırmamanız lazım.

Ama belki işte her yerini modlayıp bir denersiniz belki.

Kanka seviyorum bu soruyu sormamım sebebi millet hayatta kalma oyunu olarak oynuyor bir de oyunun atmosferi filan metro + DayZ gibi bir şey olduğu için bu modpacklerle beraber oynamak istiyorum.

Kanka gamma ne oluyor peki.
Gigantic Automated Modular Modpack for Anomaly.

G.A.M.M.A. aims at providing a balanced survival, scavenging, cooking, crafting and repairing focused experience with a long progression and smooth gameplay.

Türkçesi:
Anomaly için Gigantic Automated Modular Modpack.

G.A.M.M.A., uzun bir ilerleme ve akıcı bir oynanış ile dengeli bir hayatta kalma, çöp toplama, yemek pişirme, işçilik ve onarım odaklı bir deneyim sunmayı amaçlamaktadır.

Gigantic automated modular modpack for anomaly.

G. A. M. M. A. Aims at providing a balanced Survival, scavenging, cooking, crafting and repairing focused Experience with a long progression and smooth gameplay.

türkçesi:
Anomaly için gigantic automated modular modpack.

G. A. M. M. A. Uzun bir ilerleme ve akıcı bir oynanış ile dengeli bir hayatta kalma, çöp toplama, yemek pişirme, işçilik ve onarım odaklı bir deneyim sunmayı amaçlamaktadır.

O zaman gamma oynim ben.

Geri
Yukarı