Stalker serisi hangi oyundan başlanmalı?

EFHMedia

Decapat
Daha fazla  
Stalker serisine hangi oyundan başlanmalı? Hangi oyundan devam edilmeli? Hangileri oynanmalı? Yakında stalker 2 çıkacak ondan önce eski oyunları aradan çıkartmak istedim ve bir de oyun hakkındaki fikirlerinizi belirtirseniz memnun olurum.

Çıktığı sıraya göre oyna yoksa çok pis oyun zevkinin içine edersin. Neden hikayeye göre oynamayım dersen oynanışda çok büyük fark var. Oyun hakkında görüşüm ise güzel bir aksiyon oyunu. Bağımsız bir yapım sayılır şimdilerde büyük bir yapım olsada önceden kar gütmeyen bir topluluk yapıyordu bu oyunu. Metro,Half-Life ve Fallout kafasında bir oyun. Seri üzmez ancak oynamak için biraz gecikmişsin.

Çıktığı sıraya göre oyna yoksa çok pis oyun zevkinin içine edersin. Neden hikayeye göre oynamayım dersen oynanışda çok büyük fark var. Oyun hakkında görüşüm ise güzel bir aksiyon oyunu. Bağımsız bir yapım sayılır şimdilerde büyük bir yapım olsa da önceden kar gütmeyen bir topluluk yapıyordu bu oyunu. Metro, Half-Life ve Fallout kafasında bir oyun. Seri üzmez ancak oynamak için biraz gecikmişsin.

Evet çok geciktim metroya benziyor mu peki oyun ya da hayatta kalma tarzı mi?

Ben en son oyunu olan call of pripyat oynamıştım açık dünya aksiyon RPG türünde. Metro gibi çizgisel bir yapıda değil. Oyun bayağı sarıyor (eski PC de 20FPS alarak oynadım sen düşün nasıl sadığını) hem aksiyon olsun hem gerilim/korku yanları olsun harika bir deneyim.

Geri
Yukarı