Standdaki iPhone modellerinin kamerası daha canlı

XYLON

Kilopat
Merhaba arkadaşlar. Bugün bende olan iPhone ile kiyaslama yaptim standda duran iPhone kamerasi rengi daha canlı duruyor kamerasi veya ekrani daha bir canlı gibi oradaki duran gorevliye sorduğumda gulerek evet biliyoruz dedi. Sizin gibi cok kisi bunu deniyor ve soyluyor dedi. Bu ne anlama geliyor? Standda duranlara demolara extra bir islem mi yapiliyor acaba?

Arkadaşlar duzeltme yapiyorum. Ekranı daha canlı. Ve hepsi son surum guncelleme almist modeller betayi bile almislar direk iPhone bu modellerin ekranini daha canli yapiyor olabilir mi? Full şarjda takili diye?

Son düzenleme:
Kamera ayni aslinda ekran daha canlı? Acaba bende hayalet ekran var bu etki ediyor ollabilir mi?
Hayalet ekran leş eder kaliteyi, üstüne dokunmatik sıkıntılar da oluşturuyor. Herkes bunları dememize rağmen yarın gidip mahallede 50 60 tlye hayalet taktırıyor sonra şuna niye basamıyorum, kamera neden kötü diyor ama asıl suçlu pixel yoğunluğunu bozan koruyucuda.

Hayalet ekran leş eder kaliteyi, üstüne dokunmatik sıkıntılar da oluşturuyor. Herkes bunları dememize rağmen yarın gidip mahallede 50 60 TL'ye hayalet taktırıyor sonra şuna niye basamıyorum, kamera neden kötü diyor ama asıl suçlu pixel yoğunluğunu bozan koruyucuda.

Amaçları insanların kenardan ekrana bakamaması başka bir özelliği yok. Nano ekran koruyucu tak çık.

Popüler kültür aslında bu da. Hatta düpedüz özentilik. Bir gün bakıyorum 1 2 kişide var. 1 hafta sonra tüm ahalide. Çok saklanacak şeyleri varda.

Farki olan bir fotoğraf falan var mı? Ya bu mat parmak izi birakmayanlar bayağı kalite kaybi yasatiyor. Ama bu hayalet ekranlar sanki yapmiyordu o kadar ya.

Farki olan bir fotoğraf falan var mı? Ya bu mat parmak izi birakmayanlar bayağı kalite kaybi yasatiyor. Ama bu hayalet ekranlar sanki yapmiyordu o kadar ya.
Yapıyor dostum. En iyisi normal ekran koruyucu.

Evet bütün teşhir cihazlarının ekranı daha canlı Apple'da bende çok kez tanık oldum. Teşhir cihazlarının beyazları daha beyaz, bizim telefonlar solgun gözüküyor.

Geri
Yukarı