Çözüldü Star Wars: Battlefront 2 hata kodu 721

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FQuexs

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben eskiden beri Star Wars BF 2'yi oynuyorum. Oyun Origin hesabımda ama bugün girdiğimde çevrim dışıydım ve bağlamaya çalışınca hata kodu 721 ile karşılaştım. Ne yapmalıyım?

Çözüm
Hiç sanmıyorum. O hata kodu bağlantı ile ilgili. Ben de kablolu ile bağlanmama rağmen yaşamıştım. Origin'i yönetici olarak çalıştır. Oyunu harici bir yerden açıyorsan yönetici olarak çalıştır.
Bu internet ile ilgili bir sorundu. Origin'i silip yükleyebilirsin belki.
Bir de oyun ücretsiz olduğundan çok fazla kopmalar, Slow connection hatalarıyla karşılaşılıyor. Mazur görmek lazım :)

Repair yaptım oyuna düzeldi teşekkürler.
Oyunu kapat aç yapabilirsin, EA serverlarını kontrol edebilirsin, modemi kapatıp açabilirsin, internetini kontrol edebilirsin. Bu sorunla ben de karşılaştım 2 3 defa. Çoğunlukla EA Server yoğunluk veya internetteki sorunlardan oluyor. Oyunu kapatıp açabilirsin. Biraz bekle muhtemelen düzelir.

Oyunu kapat aç yapabilirsin, EA serverlarını kontrol edebilirsin, modemi kapatıp açabilirsin, internetini kontrol edebilirsin. Bu sorunla ben de karşılaştım 2 3 defa. Çoğunlukla EA Server yoğunluk veya internetteki sorunlardan oluyor. Oyunu kapatıp açabilirsin. Biraz bekle muhtemelen düzelir.
knk internet kablolu bağlı sıkıntı yok sabahtan beri aynı problem bilgisayarla ilgili bir sıkıntı olabilir mi

knk internet kablolu bağlı sıkıntı yok sabahtan beri aynı problem bilgisayarla ilgili bir sıkıntı olabilir mi
Hiç sanmıyorum. O hata kodu bağlantı ile ilgili. Ben de kablolu ile bağlanmama rağmen yaşamıştım. Origin i yönetici olarak çalıştır. Oyunu harici bir yerden açıyorsan yönetici olarak çalıştır.
Bu internet ile ilgili bir sorundu. Origin i silip yükleyebilirsin belki.
Bir de oyun ücretsiz olduğundan çok fazla kopmalar, slow connection hatalarıyla karşılaşılıyor. Mazur görmek lazım :)

Hiç sanmıyorum. O hata kodu bağlantı ile ilgili. Ben de kablolu ile bağlanmama rağmen yaşamıştım. Origin'i yönetici olarak çalıştır. Oyunu harici bir yerden açıyorsan yönetici olarak çalıştır.
Bu internet ile ilgili bir sorundu. Origin'i silip yükleyebilirsin belki.
Bir de oyun ücretsiz olduğundan çok fazla kopmalar, Slow connection hatalarıyla karşılaşılıyor. Mazur görmek lazım :)

Repair yaptım oyuna düzeldi teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı