Çözüldü Star Wars izleme sırası nasıl?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Üşenmeden tek tek yazacağım, ayrıca çıkış tarihine göre izlememelisin.

• Episode I
  • Episode II
  • Episode III
  • Solo: A Star Wars Story
  • Rogue One: A Star Wars Story
  • Episode IV
  • Episode V
  • Episode VI
  • Episode VII
  • Episode VIII
  • Episode IX
Kimisi çıkış tarihine göre izle diyor kimisi liste atıyor kararsız kaldım ilk kez izliceğim için büyük beklentiler içindeyim o yüzden çöp olsun istemiyorum ümitlerim.

Eğer dizinin tarih sırasına göre izlemeye kalkarsan ilk 3 filmden sonra clone wars serisini bitirmen lazım ardından. Birkaç animasyon ve dizi daha gelir falan çok karışır kafanı böyle bunaltma direk çıkış sırasıyla izle.

Bende Star Wars serisine yeni başladım. Filmlere bayıldım ama sonra evreni bıraktım. Clone wars çok uzun bunaltıyor.

Üşenmeden tek tek yazacağım, ayrıca çıkış tarihine göre izlememelisin.

• Episode I
  • Episode II
  • Episode III
  • Solo: A Star Wars Story
  • Rogue One: A Star Wars Story
  • Episode IV
  • Episode V
  • Episode VI
  • Episode VII
  • Episode VIII
  • Episode IX

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
O listeye goz attim. Hocam kusura bakmayin ancak bence o liste sacmalik. Return of the Jedi, revenge of the Sith'ten sonra izlemenin hiç ama hiçbir mantikli aciklamasi yok. Nesiller boyunca insanlar cikis tarihlerine gore izledi. George Lucas akil edemedi mi filmleri normal sirayla cekmeyi? Filmlerin cekim sirasi neyse oyle izleyiniz

Not: Bence Star Wars 6 filmden ibarettir. Digerleri sadece efsaneyi para ugruna bozan filmlerdir. Cizgi filmleri guzeldir. Bos vakitlerinizde izleyebilirsiniz

O listeye goz attim. Hocam kusura bakmayin ancak bence o liste sacmalik. Return of the Jedi, revenge of the Sith'ten sonra izlemenin hiç ama hiçbir mantikli aciklamasi yok. Nesiller boyunca insanlar cikis tarihlerine gore izledi. George Lucas akil edemedi mi filmleri normal sirayla cekmeyi? Filmlerin cekim sirasi neyse oyle izleyiniz.

Çok doğru çıkış sırasına göre izlemek şu an daha mantıklı geldi bana doğru söylüyorsun yönetmen boşunamı yapmış değil mi?

Çok doğru çıkış sırasına göre izlemek şu an daha mantıklı geldi bana doğru söylüyorsun yönetmen boşunamı yapmış değil mi?

Yalnız o kısmı erken çekmesinin sebebi reyting korkusu gibi bir şey ilk çıkardığı 3'leme daha fazla tutacak diye öyle yapmışlardı diye okumuştum. (Yanlış bilgi olabilir ama hafızamda böyle kalmış)

Geri
Yukarı