Çözüldü Star Wars izleme sırası nasıl?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Üşenmeden tek tek yazacağım, ayrıca çıkış tarihine göre izlememelisin.

• Episode I
  • Episode II
  • Episode III
  • Solo: A Star Wars Story
  • Rogue One: A Star Wars Story
  • Episode IV
  • Episode V
  • Episode VI
  • Episode VII
  • Episode VIII
  • Episode IX
Arkadaşlar izlerken çok zorlanıyorum görsel efekler olsun savaş sahneleri olsun çok saçma geliyor hikayeye odaklanmaya çalışıyorum umarım izlememe değer.

7 8 9'u kimse sevmese de ben sevmiştim. Aksiyonu karakterleri falan güzeldi.
Öncelikle aksiyon konusuna gelirsek görsellik olarak başarılı. Ancak kılıç savaşları o kadar rezalet ki insan dayanamıyor. Gittikçe daha estetik gözüken kılıç savaşları sanki orta çağda şavaşıyorlarmış gibi bir hal aldı. Bu adamlar gücü kullanıyorlar çok daha hızlı ve estekik dövüşmeleri lazım.

Güç demişken. Senaryoyu yazan arkadaş gücün nasıl bir şey olduğunu hiç anlayamamış. Azıcık incelememiş bile. Önümüze saçma sapan bir senaryo çıkartmışlar. Doğru düzgün eğitim almamış birisi Darth Sidious'u yeniyor öyle mi? Saçmalığın daniskası. Sonrasında "Force Heal" kullanıyorlar. Bunu herkes yapamaz. Eğitim almamış bir kişi içinse imkansız. Öyle kolay olsaydı herkes birbirine yapardı.

Öncelikle aksiyon konusuna gelirsek görsellik olarak başarılı. Ancak kılıç savaşları o kadar rezalet ki insan dayanamıyor. Gittikçe daha estetik gözüken kılıç savaşları sanki orta çağda şavaşıyorlarmış gibi bir hal aldı. Bu adamlar gücü kullanıyorlar çok daha hızlı ve estekik dövüşmeleri lazım.

Güç demişken. Senaryoyu yazan arkadaş gücün nasıl bir şey olduğunu hiç anlayamamış. Azıcık incelememiş bile. Önümüze saçma sapan bir senaryo çıkartmışlar. Doğru düzgün eğitim almamış birisi Darth Sidious'u yeniyor öyle mi? Saçmalığın daniskası. Sonrasında "Force Heal" kullanıyorlar. Bunu herkes yapamaz. Eğitim almamış bir kişi içinse imkansız. Öyle kolay olsaydı herkes birbirine yapardı.

Ben fanatik olmadığım için bu kadar çok detaya takılmadım. Hatta fark etmedim bile 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı