Star Wars Jedi survivor 1650 Ti (4 GB VRAM) ile çalışır mı?

İşletim sistemi
Windows 11

emnakin98

Decapat
Daha fazla  
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
SSD
Ekran kartı
Nvidia GeForce GTX1650 Ti
İşlemci
Intel Core i5-10300H
Bende GTX 1650 Ti (4 GB VRAM) var. Jedi survivor minimum sistem gereksinimlerinde 8 GB VRAM gerektiriyor. GTX 1070 istiyor minimum. FSR 2 dengeliyken keskinliği artırıp, orta ayarlarda, texture yüksek, gölge düşük (en kötü ihtimalle katlanabileceğim grafik kalitesi bu. Hadi taş çatlasın Texture'ı da medium yapayım.) 30 FPS'nin altına düşmesin benim için yeterli. Bu bir nişancı oyunu değil. 60 FPS'e gerek yok diye düşünüyorum. 60 FPS takıntım yok. Ne düşünüyorsunuz? Böyle ayarlarda istediğim şekilde çalıştırabilmem mümkün mü sizce?
Not: Returnal oyunu da minimum NVIDIA GeForce GTX 1060 (6 GB VRAM) ekran kartı istiyor. Ben GTX 1650 Ti (4 GB VRAM) ile FSR 1 Ultra Kalite'de, high ayarlarda (sadece gölge ayarları Low) oynayabiliyorum. (minimum 45 FPS veriyor)

İşlemcim Ryzen 7 5800H. Onun dışında ram ve ekran kartım aynı. Oyun aşırı akıcı diyemem ama ara ara takılmalar sorun yaşatmaz diyorsan oynayabiliyorsun. Ve şimdi kontrol ettim bunca zaman high ayarlarda oynamışım. Sistemim bu.
Hocam Star Wars Jedi Survivor'dan mı bahsediyorsunuz? Erken erişimizin falan olduğu için mi oynayabiliyorsunuz? Malum oyun daha 28 Nisanda çıkacak çünkü.

Geri
Yukarı