Star Wars Jedi: Survivor alınır mı?

Öyle yaparsanız daha iyi olur. EA oyunları çıkışından 2 ay sonra %40 indirime giriyor. En azından 700TL gibi fiyat ödersiniz.
Aynen öyle.

20 Mart Güncelleme: Mart ayı bahar indirimlerinde Dead Space'in ne kadar indirime gireceğini merak ettiğim için bekledim, maalesef sadece yüzde 15 indirim aldı. Oyun Ocak 2023'te çıkmıştı, Mart 2023'te sadece yüzde 15 indirim alması Jedi: Survivor hakkında da düşünmeme sebep oldu. Çünkü Dead Space, NFS Unbound'ın aksine başarılı olan ve iyi eleştiriler alan bir oyun. Jedi: Survivor da muhtemelen iyi çıkacak ve başarılı olacak, bu nedenle 2 ay sonraki yaz indirimlerinde oyunun ekmeğini yemeye devam etmek isteyip yine en fazla yüzde 15 indirime sokabilir diye düşünüyorum. Bu nedenle oyunu acaba çıktığı gibi alsam mı diye düşünüyorum.

Çünkü Ramazan bitişinde en az 1200 TL biriktirmeyi garantiye aldım. Bayramda da biraz bayram parası biriktirirsem oyunu tam fiyattan almam mümkün olur. Aslında indirim bekleyecektim fakat Dead Space'in az indirime girmesi beni şüphelendirdi. O yüzden tam fiyattan mı alsam yoksa yaz indirimlerini mi beklesem diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Oyunun ilk oyundaki formülü bir kaç tık ileri taşıyıp güzelleştireceğini ve sağlam bir oyun göreceğimizi düşünüyorum. Bana kalırsa EA Play Pro üyeliği alıp 1 ay içinde birden fazla oyun oynamak daha mantıklı olacaktır.

Oyunun ilk oyundaki formülü bir kaç tık ileri taşıyıp güzelleştireceğini ve sağlam bir oyun göreceğimizi düşünüyorum. Bana kalırsa EA Play Pro üyeliği alıp 1 ay içinde birden fazla oyun oynamak daha mantıklı olacaktır.
Üyelik almak istemiyorum. O yüzden direkt almayı düşünüyorum.

Ancak normalde yaz indirimlerini bekleyecekken Dead Space'in sadece yüzde 15 indirime girmesi bu oyunun da yaz indiriminde yüzde 15'ten fazla indirime girmeyeceğini düşünmeme neden oldu. Bu yüzden tam fiyattan alsam mı diyorum aslında. Yoksa normalde indirim beklemek daha mantıklı.

Üyelik almak istemiyorum. O yüzden direkt almayı düşünüyorum.

Ancak normalde yaz indirimlerini bekleyecekken Dead Space'in sadece yüzde 15 indirime girmesi bu oyunun da yaz indiriminde yüzde 15'ten fazla indirime girmeyeceğini düşünmeme neden oldu. Bu yüzden tam fiyattan alsam mı diyorum aslında. Yoksa normalde indirim beklemek daha mantıklı.
Hocam oyunu satın almak istemenizin spesifik bir sebebi var mı acaba? Üyelik alıp 150TL verip birden fazla oyuna erişmek daha mantıklı kim neden böyle bir durumda 1200TL versin.

Hocam oyunu satın almak istemenizin spesifik bir sebebi var mı acaba? Üyelik alıp 150TL verip birden fazla oyuna erişmek daha mantıklı kim neden böyle bir durumda 1200TL versin.
Aslında tek sebebi kütüphanemde görüp mutlu olmak. :D Yani mantıklı bir sebebim yok.

Neyse, Dead Space'e sadece %15 indirim gelmiş olsa da Jedi: Survivor'ı indirim bekleyip alacağım. Yaz indirimleri bahar indirimlerine göre daha büyük oluyor, en azından %20 veya %30 indirime girer ve ben de alırım.

Bu arada EA Play Pro üyeliği banka kartı ile alınabiliyor mu? Yoksa illaki kredi kartı mı istiyor?

Aslında tek sebebi kütüphanemde görüp mutlu olmak. :D Yani mantıklı bir sebebim yok.

Neyse, Dead Space'e sadece %15 indirim gelmiş olsa da Jedi: Survivor'ı indirim bekleyip alacağım. Yaz indirimleri bahar indirimlerine göre daha büyük oluyor, en azından %20 veya %30 indirime girer ve ben de alırım.

Bu arada EA Play Pro üyeliği banka kartı ile alınabiliyor mu? Yoksa illaki kredi kartı mı istiyor?
Banka kartı konusunda bir bilgim yok hocam. Yanlış yönlendirmek istemem.

Hocam %15 indirim az değil yine iyi bir indirim sayılır. Sonuçta Star Wars oyunları kalitesiz değil.

%15 indirime girdiğinde birde Nays ile satın alırsan baya uygun fiyata gelir diye düşünüyorum.

Hocam %15 indirim az değil yine iyi bir indirim sayılır. Sonuçta Star Wars oyunları kalitesiz değil.

%15 indirime girdiğinde birde Nays ile satın alırsan baya uygun fiyata gelir diye düşünüyorum.
Battlefront 2015 ve Battlefront 2 (2017) için aynısını söylemek mümkün değil maalesef. Çıktığında ağır topa tutulmuştu bu 2 oyun.

Fakat Star Wars Jedi serisi Respawn Entertainment tarafından geliştiriliyor. Respawn da bugüne kadar hep kaliteli oyunlar yaptı. Titanfall 2, Apex Legends gibi. Respawn'ın bünyesindeki insanlar da zaten daha önceden Medal of Honor Allied Assault ve Call of Duty gibi oyunlarda çalışmışlar. Yani Jedi: Survivor'ın kötü çıkması ihtimali bana çok düşük geliyor.

%15 indirim de yine az değil ise o zaman final kararımı verdim, indirim bekleyeceğim. Yaz indirimlerinde %15-30 indirime girer muhtemelen ve ben de direkt alacağım. Bu sayede Jedi: Fallen Order'ın devamını nihayet oynamış olacağım. :)

Sonuçta 1200 TL'nin üstüne %15 geliyor, bu da 1020 TL'ye denk geliyor. 180 TL indirim az değil, 180 TL'ye biraz eklenip 120 GB SSD alınabiliyor. Veya 180 TL'ye farklı şeyler de yapılabilir. Bir gün dışarıda yemek de yiyebilirim. Yani artık indirim bekleme kararımı nihayete getirdim. Kesin bir şekilde indirim bekleyeceğim.

@yusuf6554 %15 indirime girdiğinde dediğiniz gibi 1000TL gibi bir fiyata düşer. Nays ile satın alsan 900TL ye gelir tertemiz.

Belki yaz indiriminde bir güzellik yapıp %20-25 indirime bile sokabilirler. Mesela normalde %33 indirim alan Rust bile yaz indiriminde %50 indirim almıştı.

Geri
Yukarı