Starbucks'tan ayrılan abimi işe geri döndürme

Makaleler
1
Daha fazla  
Öncelikle abim lise terk ve Starbucks müdürüyle yakınlığımız sebebiyle işe girebildi. Aslında ilk başta iyi gitti, ortamını oluşturdu ve sosyalleşmeye başladı. Kız arkadaş bile yaptı fakat zor oluyor gerekçesiyle işten çıkmak istedi. Önceki işlerinde de aynısını yaptığı için vazgeçirmeye çalıştık ama dinlemedi ve işten ayrıldı. Üniversite menzunları bile iş bulamazken abimin böyle yapmasını rahatlığına düşkünlükten olduğunu düşünüyorum. Onun bu alışkanlığından vazgeçirmek için ne yapmalıyım?

İşe yollayacağınıza okula yollayın, yaşı geçtiyse de açık lise diye bir şey var. Lise terk adam malum parti dışında bir yerde çalışamaz kolay kolay. Amele olurum diyorsa ayrı tabii. Sende iş diye sıkıştıracağına okul diye sıkıştır bir zahmet. Yukarıdaki arkadaşa katılıyorum ayrıca.

İşe yollayacağınıza okula yollayın, yaşı geçtiyse de açık lise diye bir şey var. Lise terk adam malum parti dışında bir yerde çalışamaz kolay kolay. Amele olurum diyorsa ayrı tabii. Sende iş diye sıkıştıracağına okul diye sıkıştır bir zahmet. Yukarıdaki arkadaşa katılıyorum ayrıca.

Hocam lise sonda idi tutturdu bırakacağım liseyi diye yalvardık resmen bırakmasın diye. Şimdi bile hiç sıcak bakmıyor.

Hocam lise sonda idi tutturdu bırakacağım liseyi diye, yalvardık resmen bırakmasın diye. Şimdi bile hiç sıcak bakmıyor.
Anladım dostum özür diliyorum direkt atladığım için. Aklında okumak yok muymuş yoksa rahatlığın verdiği bir boş vermişlik mi bu? Hayatını nasıl idame ettirmeyi düşünüyor, maddi geliriniz vs. ne alemde?

Yeni konular

Geri
Yukarı