Stardew Valley boşluk yumurtalarının değeri artar mı?

gbAsily1

Femtopat
Daha fazla  
Stardew Valley'de normal tavuklar yerine boşluk tavuklarına geçmeye başladım ve deneme amaçlı 1 normal boşluk mayonezi ve 1 altın yıldızlı normal mayonez sattım ama normal tavuk mayonezi 5 Gold farkla boşluk mayonezinden pahalı çıktı. Sorum boşluk tavuklarıyla kalp düzeyi artarsa boşluk yumurtalarının ve boşluk mayonezinin kalitesi artar mı?

Çok dert etmenize gerek yok. Tavuk işi çok da önemli değil o oyunda. İnek, domuz, (ileri seviyelerde dinazor) bunlar sizi zengin yapar.

Çok dert etmenize gerek yok. Tavuk işi çok da önemli değil o oyunda. İnek, domuz, (ileri seviyelerde dinozor) bunlar sizi zengin yapar.

Oyunda şu an oynadığım save dışında iki tane 80 küsür saatlik savem var ve her oynadığımda bana en kârlı dönüş yapan ürünler mayonez ve yıldız meyvesi şarabı oldu diğer hayvanların alış fiyatı çok pahalı ve ürünlerinden bir şeyler üretmek (yer mantarı yağı vb.) Çok zahmetli o yüzden sorumun cevabını arıyorum.

Oyunda şu an oynadığım save dışında iki tane 80 küsür saatlik savem var ve her oynadığımda bana en kârlı dönüş yapan ürünler mayonez ve yıldız meyvesi şarabı oldu diğer hayvanların alış fiyatı çok pahalı ve ürünlerinden bir şeyler üretmek (yer mantarı yağı vb.) Çok zahmetli o yüzden sorumun cevabını arıyorum.
:)

Yeni konular

Geri
Yukarı