Starfield için DLSS 3 desteği olmayacak

Belli olmaz ya tamamen optimizasyona ve şu firmaların sponsorluk aşkına başlı örnek The Last of Us gibi sıkıntılı oyunu 1 sene üstünde uğrşsalar optimizasyon için coğu kartta oyun açar. Oyun firmaları artık optimizasyona önem vermiyor. Önerdikleri kartalara ayarlıyorlar oyunu çalışırsa çalışır

Bu saatten sonra çıkacak oyunlar iyi sistem isteyecek dediğin gibi. GTA 6 kim bilir ne donanım ister

Starfield bence optimizasyon ile 1060 kaldırabilecek düzeye getirebilir. 1070 Ti ile 1060 arasında ne fark var diyebilirler ama o güç arasındaki (GTX16, 3050,2060 vb.) Bir sürü kart var. Hem kitle kaybediyorlar hem de uğraşmıyorlar. Cyberpunk en büyük örnek. Ya yılın en kötü oyunu olan Gollum oyunu RTX3070 istiyor ya, Şaka gibi. O da açmıyor resmen. Ne yaptınız gollum + RTX + pathtracing falan mı yaptınız?

Starfield bence optimizasyon ile 1060 kaldırabilecek düzeye getirebilir. 1070 Ti ile 1060 arasında ne fark var diyebilirler ama o güç arasındaki (GTX16, 3050,2060 vb.) Bir sürü kart var. Hem kitle kaybediyorlar hem de uğraşmıyorlar. Cyberpunk en büyük örnek. Ya yılın en kötü oyunu olan Gollum oyunu RTX3070 istiyor ya, Şaka gibi. O da açmıyor resmen. Ne yaptınız gollum + RTX + pathtracing falan mı yaptınız?

İşte ben tamamen ekran kartı ve oyun firmaları anlaşıyor mesela konuşuyor biz sana oyuna kullanıcı desteği sunalım siz bize yeni çıkardığımız ekran kartı satsın diye oyunu ona göre ayarlayın vs diyorlar herhalde oyunların fiyatı olmuş zaten anasının gözü

Modlar ile DLSS geleceği söyleniyor gelse ne kadar iş yapar acaba.

İşte ben tamamen ekran kartı ve oyun firmaları anlaşıyor mesela konuşuyor biz sana oyuna kullanıcı desteği sunalım siz bize yeni çıkardığımız ekran kartı satsın diye oyunu ona göre ayarlayın vs diyorlar herhalde oyunların fiyatı olmuş zaten anasının gözü

Hocam sorun bence birincisi ekran kartları eskisi kadar gelişmiyor gibi. Mesela 4060 ile 3060 neredeyse aynı güçte kart. Tek fark DLSS falan daha iyi olması. Yani artık bize kas gücü değil maliyetten kaçınıp teknoloji satıyorlar. Bu teknolojiyi de kullanacak firmalar lazım. Starfield gidip mis gibi optimizasyon yapıp herkes oynayabilecek düzeye getirebilir. Ama sırf erken çıkartıp para kazanalım diye "uğraşmıyorlar".

Modlar ile DLSS geleceği söyleniyor gelse ne kadar iş yapar acaba.
Gelir ama kare oluşturma gelemez diye düşünüyorum

Hocam sorun bence birincisi ekran kartları eskisi kadar gelişmiyor gibi. Mesela 4060 ile 3060 neredeyse aynı güçte kart. Tek fark DLSS falan daha iyi olması. Yani artık bize kas gücü değil maliyetten kaçınıp teknoloji satıyorlar. Bu teknolojiyi de kullanacak firmalar lazım. Starfield gidip mis gibi optimizasyon yapıp herkes oynayabilecek düzeye getirebilir. Ama sırf erken çıkartıp para kazanalım diye "uğraşmıyorlar".
Bende öyle düşünüyorum mesela dediğin gibi rtx 3060ti ile rtx 4060ti aynı neredeyse rtx 3070 ile 4070 aynı böyleyken bile kart fiyaları 400 dolardan başlıyor birde geliştirseler kim bilir ne kadar satılır kartlar

Gelir ama kare oluşturma gelemez diye düşünüyorum.

DLSS olmadan NVIDIA kart sahipleri ne yapacak acaba genel anlamda NVIDIA kart kullanıyor insanlar sırf bir oyun için AMD karta geçecek adam var mı bilmiyorum benim şahsi görüşüm DLSS daha sonra bethasda tarafından gelecek.

DLSS olmadan NVIDIA kart sahipleri ne yapacak acaba genel anlamda NVIDIA kart kullanıyor insanlar sırf bir oyun için AMD karta geçecek adam var mı bilmiyorum benim şahsi görüşüm DLSS daha sonra bethasda tarafından gelecek.

AMD FSR 3.0 için Starfield oyununu seçeçek büyük ihtimalle ondan DLSS olmuyor belki ilk FSR oyunundan 1I Starfield olur Bu ay sonu veya eylül ortalarında FSR 3.0 çıkması bekleniyor

AMD FSR 3.0 için Starfield oyununu seçeçek büyük ihtimalle ondan DLSS olmuyor belki ilk FSR oyunundan 1I Starfield olur bu ay sonu veya eylül ortalarında FSR 3.0 çıkması bekleniyor.

Starfiled zaten FSR 3 için güzel bir pazarlama. Modcularin getirdiği DLSS ile idare edeceğiz o zaman.

Bir de Oyunu oynamadan kayıpmı olur olmaz mı bilemeyiz Cyberpunk ne oldu doldurdular doldurdular sonra patladı ellerinde.

İzleyip göreceğiz hocam millet çok fazla gazlı umarım patlamaz redfalldan sonra Starfiledda patlarsa Microsoft için kötü olur.

Geri
Yukarı