Starfield için DLSS 3 desteği olmayacak

Çok saçma DLSS 3'ün olmaması ilk başlarda optimizasyondan dolayi FPS yerlerde sürünürse hiç kimse çıkıp özür dilemesin. FSR 3'ün daha ne olduğu belli değil.

AMD sponsorlu oyunlara gıcık oluyorum. Salın abi işte isteyen istediğini kullansın.
Son cümleye katılıyorum da genel olarak sektör maalesef böyle işliyor. NVIDIA sponsorlu oyunlarda da FSR yok. En azından FSR açık kaynak olduğu için NVIDIA kart sahibi de kalite farkı olsa da kullanabiliyor. Sadece DLSS destekli oyunlarda NVIDIA kart sahibi dışındaki kimse faydalanamıyor upscalingden.

Son cümleye katılıyorum da genel olarak sektör maalesef böyle işliyor. NVIDIA sponsorlu oyunlarda da FSR yok. En azından FSR açık kaynak olduğu için NVIDIA kart sahibi de kalite farkı olsa da kullanabiliyor. Sadece DLSS destekli oyunlarda NVIDIA kart sahibi dışındaki kimse faydalanamıyor upscalingden.

Aynen öyle. İlk cümlemde kast ettiğim şey oyunların kendisine değil bu arada, bunu kabul eden yapımcılarda. Salın abi işte isteyen istediğini kullansınki adam gibi bir PC portu olsun iyi kötü

Aynen öyle. İlk cümlemde kast ettiğim şey oyunların kendisine değil bu arada, bunu kabul eden yapımcılarda. Salın abi işte isteyen istediğini kullansınki adam gibi bir PC portu olsun iyi kötü
Parayı görünce ne yazık ki o kısmı çok düşünmüyor yapımcılar. Sana sponsor olayım şu kadar para vereyim diyince ''zaten satıyorum, üstüne de sponsorluk parası kaptım'' diye hareket edip oyunculara da ''işinize gelirse'' çekiyorlar.

Belliydi zaten AMD sponsor olduğunda. 3050 alanlar yanmış oldu bu haber ile birlikte.
neden yanmış olsun ki 1 tane oyun oynamasınlar ne olacak :D

AMD işe yaradı desene kırk yılın başı (Kötüleyenler için diyorum)

Geri
Yukarı