Starfield neden Türkçe değil?

444824

Hectopat
Makaleler
1
Starfield gibi bir oyunun çıktığı anda Xbox'ıma yükleyecektim. Ama Türkçe dil desteği olmadığını görene kadar. Sırf bu yüzden Starfield'ı oynamayacağım. Sizce Starfield'a Türkçe dil desteği gelir mi? Gelirse ne zaman gelir?

Starfield gibi bir oyunun çıktığı anda Xbox'ıma yükleyecektim. Ama Türkçe dil desteği olmadığını görene kadar. Sırf bu yüzden Starfield'ı oynamayacağım. Sizce Starfield'a Türkçe dil desteği gelir mi? Gelirse ne zaman gelir?
Oynamayın hocam, paranıza yazık zaten.

Gelmez diye düşünüyorum

Geleceğini pek sanmıyorum. Tabi satış rakamlarına ve oluşan tepkiye biraz bağlı. Mesela Assassin's Creed yapımcısı Mirage oyununa TR dil desteği olmayacağını fakat sonraki oyunlara TR dil desteği ekleyeceklerini söyledi. Koskoca bir firma için TR dil desteği vermek neden bu kadar zor anlamak mümkün değil.

Benim için İngilizce olması sorun değil fakat ana dilimde oynamak varken bende istemem İngilizce oynamak. Ne kadar hikayeyi anlasan da ana dilde anlamak gibi hızlı ve keyifli olmuyor.

Sonrada dil desteği geldiğini pek duymadım. Yama lazım onun için.
Sonradan resmi TR dil desteği gelen çok oyun var. Umarım firmalar artık ülkemizi görür.

Yeni konular

Geri
Yukarı