Starfield oynamaya değer mi?

Valhir

Hectopat
RAM
16
SSD veya HDD modeli
1TB KİNGSTON SSD
Ekran kartı
3050 Tİ MAX P
İşlemci
İ5 12500H
Starfield'i aldım optimizasyondan dolayı oynayamıyorum ekran kartım 3050 Ti evet çok güçlü bir ekran kartı değil fakat orta ayarlarda 30 40 FPS arası oynayabiliyorum ama oyunun görüntüsü çok buğulu oluyor sizce bunlara rağmen oynamaya değer mi? Çünkü şu an iade edip etmeme konusunda çok kararsız kaldım.

Son düzenleme:
Starfield'i aldım optimizasyondan dolayı oynayamıyorum ekran kartım 3050 Ti evet çok güçlü bir ekran kartı değil fakat orta ayarlarda 40 50 FPS arası oynayabiliyorum ama oyunun görüntüsü çok buğulu oluyor sizce bunlara rağmen oynamaya değer mi? Çünkü şu an iade edip etmeme konusunda çok kararsız kaldım.
Ne tarz bir şey beklediğine bağlı. Fallout gibi bir şey istiyorsan yine oynamayı deneyebilirsin fakat benim gibi uzay temalı bir oyun beklentisiyle gireceksen hiç girmemen daha iyi olur.

3050 Ti hala güçlü orta ayar 60 rahat alırsın ama bekle fiyat insin oyunun 900 çok 600 400 olur
Bu Bethesda oyunu yani optimizasyon rezalet. Rahat 60'lık bir durum yok arkadaşım çok daha iyi ekran kartıyla orta ayarlarda 40-50 FPS oynuyor.

Ne tarz bir şey beklediğine bağlı. Fallout gibi bir şey istiyorsan yine oynamayı deneyebilirsin fakat benim gibi uzay temalı bir oyun beklentisiyle gireceksen hiç girmemen daha iyi olur.

Bu Bethesda oyunu yani optimizasyon rezalet. Rahat 60'lık bir durum yok arkadaşım çok daha iyi ekran kartıyla orta ayarlarda 40-50 FPS oynuyor.

120 watt falansa alır kankam.

Son düzenleyen: Moderatör:
3050 Ti hala güçlü orta ayar 60 rahat alırsın ama bekle fiyat insin oyunun 900 çok 600 400 olur
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok da eski bir ekran kartı değil. Evet, oyun sektörü gelişti ama külüstür değil bunlar da.

Oyunun ne tarz olduğunu biliyorum deli gibi Skyrim ve Fallout oynadım zamanında en sevdiğim oyunlardan biridir şu anki ekran kartımla neredeyse tüm AAA oyunları bitirdim sadece Starfield'da böyle kaldım oyun bu optimizasyon sorunlarına rağmen oynamaya değer mi? Onu merak ediyorum.

Oyunun ne tarz olduğunu biliyorum deli gibi Skyrim ve Fallout oynadım zamanında en sevdiğim oyunlardan biridir şu anki ekran kartımla neredeyse tüm AAA oyunları bitirdim sadece Starfield'da böyle kaldım oyun bu optimizasyon sorunlarına rağmen oynamaya değer mi? Onu merak ediyorum.
Bana şahsi olarak soracak olursan önceki Bethesda oyunlarını özellikle Skyrim'i seven biri olarak bana göre Starfield oynamaya değmez. Ama ben oyun benim istediğimi vermediği için çok önyargılıydım, başkasına sormak daha mantıklı olur o yüzden.

Geri
Yukarı