Starfield Türkçe Yama (Düzenlenmiş Makine Çevirisi) - Otomatik Güncelleme Destekli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yamayı denemedim henüz fakat ilk indirdiğimde kullanacağım. Bazıları gibi emek hırsızlığı yapmayıp ücretsiz verdiğiniz için sizi tebrik ederim.

Oyunu yaklaşık 7 saat oynadım. Yama gayet güzel arada ingilizce diyaloglar var ama.
Zamanla o kısımlar da düzelecek, iyi oyunlar dileriz.

Değerli takipçilerimiz, Starfield Türkçe yama kurulumu için video hazırlayıp yayınladık ancak forum kuralları gereği konumu düzenleyemiyorum. Bu yüzden videoyu buraya atıyorum. Öne çıkması adına bu mesajımı beğenebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eset tarafından direk siliniyor nasıl virüs doldurduysanız içini artık

Eset tarafından direk siliniyor nasıl virüs doldurduysanız içini artık
Defalarca açıklamasını yaptık. Konuyu okuduysan yeteri kadar açıklaması var. Tatmin olmadıysanız ve güvenemiyorsanız kullanmayabilirsiniz. Sizin tercihinize kalmış bir durum ama bilip bilmeden virüs var diye gelip iftira atmayın olur mu ? Herkesin düşüncesine saygım var ama sizlerin de bize saygınız olsun ve emin olmadan gelip şurada virüs var diyerek yapılan onca emeğe iki dakika da iftira atmayın artık.

Madem ücretsiz neden launcher vardır? Direkt yamayı dağıtsanız ve sitenizde güncelleme paylaşsanız olmaz mı?

Anladığım kadarıyla internet bağlantısı gerektiriyor ve discord ile iletişim içinde olunması gerekiyor.

Madem ücretsiz neden Launcher vardır? Direkt yamayı dağıtsanız ve sitenizde güncelleme paylaşsanız olmaz mı?

Anladığım kadarıyla internet bağlantısı gerektiriyor ve Discord ile iletişim içinde olunması gerekiyor.

Açıkçası bende onu söylemeye çalıştım ama anlatamadım sanırım, ücretsiz ama takdir edilmek istiyorlar (ki kabul edilebilir bir istek bu ücretsiz olduğu için ) direkt Launcher falan karıştırmayıp nexusta yayınlasalardı sonuçta oyunu oynayan %70 ( NVIDIA kartı kullananların DLSS indireceğini var sayıyorum) nexusa girip Türkçe de var mı diye baktığı zaman göreceği tek düzenlenmiş çeviri bu olur izin ayarlarını düzenlerlerse isterse, açıklamaya bizde Launcher var bütün yamalarımıza Launcher'dan erişebilirsiniz Discord'dan da bizim son duyurularımız hakkında bilgi edinebilirsiniz deseler ne kaybedecekler bilmiyorum. Biraz ön yargılı davranacağım acaba Discord sunucuları çeviri dosyalarının indirilmesine göre azdı da kalabalık görünmesi için mi böyle bir sisteme giriştiler. Bana "
Nexus Mod'a direkt dosyalar eklendiği an dediğiniz gibi sadece bizim düzenlenmiş çevirimiz olmazdı :) bir anda herkes nasıl oluyorsa düzenlenmiş makine çevirisi yapmış olurdu :)"demişti ancak ilk yapan ve düzgün yapan sensen bu tarz kaygılar saçma geliyor.

Defalarca açıklamasını yaptık. Konuyu okuduysan yeteri kadar açıklaması var. Tatmin olmadıysanız ve güvenemiyorsanız kullanmayabilirsiniz. Sizin tercihinize kalmış bir durum ama bilip bilmeden virüs var diye gelip iftira atmayın olur mu ? Herkesin düşüncesine saygım var ama sizlerin de bize saygınız olsun ve emin olmadan gelip şurada virüs var diyerek yapılan onca emeğe iki dakika da iftira atmayın artık.
Hocam ortada iftira felan yok . Yamanızı inceleyemiyorum bile. launcheriniz eset tarafından direk siliniyor. Genelde Lisans veya İmza gibi sorunlar olduğunda sadece uyarı veriyor tehlikeli olabilir diye.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı