Starfield Türkçe Yama (Düzenlenmiş Makine Çevirisi) - Otomatik Güncelleme Destekli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anladım peki bu yamayı nasıl kurabilirim yama indirme yerine gelince Steam ve Epic Games logoları çıkıyor sonradan mı seçeceğim acaba Game Pass'i.

Anladım peki bu yamayı nasıl kurabilirim yama indirme yerine gelince Steam ve Epic Games logoları çıkıyor sonradan mı seçeceğim acaba Game Pass'i.
Steam ve Epic yazan butona yükle diyerek, oyunun dosya konumunu seçerek kurulum yapabilirsin. Discorddaysan yayın aç tarif edeyim istiyorsan.

Yamayı çalıştıramadım kurulum yapıyor fakat oyun başatılamıyor . 2. denemede starfield_Tr.dll dosyası siliniyor ve bulunamadı hatası veriyor.. yamayıda kaldıramıyorum programı çalıştırdığımda discorda giriş ekranı geliyor zaten girmişsiniz diyor geçemiyorumda o kısmı 🤷‍♂️

Yamayı çalıştıramadım kurulum yapıyor fakat oyun başatılamıyor. 2. denemede starfield_Tr.dll dosyası siliniyor ve bulunamadı hatası veriyor. Yamayı da kaldıramıyorum programı çalıştırdığımda Discord'a giriş ekranı geliyor zaten girmişsiniz diyor geçemiyorumda o kısmı 🤷‍♂️

Discord üzerinden sorunu dile getirirseniz daha detaylı bir şekilde yardımcı oluruz

Windows Defender uygulmayı çalıstırmama izin vermiyor exe bir sorun mu var yoksa Defender'i kapatıp acayım mı?

Windows Defender uygulmayı çalıstırmama izin vermiyor exe bir sorun mu var yoksa Defender'i kapatıp acayım mı?

Program lisanssız olduğu için antivirüs programları bazen virüslü diyebilmekte, kurulum tamamlanana kadar devre dışı bırakabilirsiniz.

game pass üzerinden indirdiğim oyuna kurdum ama çalışmadı yama bir çözümü var mı bunun

Game Pass üzerinden indirdiğim oyuna kurdum ama çalışmadı yama bir çözümü var mı bunun

Game Pass üzerinden oynuyorsan eğer, yükle butonuna tıkladıktan sonra Starfield klasörünü değil de, Starfield klasörünün içerisindeki content klasörünü seçin. Ona kurulum yapın.

selamlar. discord adım yeni tip kullanıcı adı olmasına rağmen yazdığımda lütfen bekleyin hatasında kalıyor. yardım lütfen. teşekkürler

Bu Türkçe yamayı nasıl yapacağım. Xbox Games'de oynayacağım.

Konumuzda kurulum makalesi yer almakta. Makalemizi okuyabilirsiniz. Game Pass için sadece son adımda yükle butonuna tıkladıktan sonra Starfield klasörünü değil Starfield klasörünün içerisindeki content klasörünü seçmeniz gerekecek.

selamlar. discord adım yeni tip kullanıcı adı olmasına rağmen yazdığımda lütfen bekleyin hatasında kalıyor. yardım lütfen. teşekkürler
Selamlar, Calypso ekibi bu sorundan haberdar, gün içerisinde bu sorunu çözecekler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı