Starlink uydularının fotoğrafı nasıl çekilir?

Ozanozturk

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar saat 22.15 de gördüm fakat fotoğrafını çekmeye çalışmama rağmen hiçbir şey gözükmedi. Saat 11.10 sıralarında tekrar geçecek nasıl fotoğrafını çekerim? (tekirdağda)

Arkadaşlar saat 22.15 de gördüm fakat fotoğrafını çekmeye çalışmama rağmen hiçbir şey gözükmedi. Saat 11.10 sıralarında tekrar geçecek nasıl fotoğrafını çekerim? (tekirdağda)

Daha güncel telefonu olan birisi varsa evde onla deneyebilirsiniz belki çeker. Bu arada nereden görüyorsunuz saat kaçta geçeceğini?

Daha güncel telefonu olan birisi varsa evde onla deneyebilirsiniz belki çeker. Bu arada nereden görüyorsunuz saat kaçta geçeceğini?
Findstarlink yazın çıkacaktır roket simgesi var kapağında

İphone 11 Pro ve s21 fe ile denedim olmadı

Aslında şöyle sağlam lensli bı Canon, Epson, Nikon veya Kodak falan lazım. iPhone falan hikaye kalır bunların yanında.

Çekemezsiniz çok zor. Işık baya yetersiz olacaktır çoğu cihaz için. Ne zaman geçeceğini bulmak için uygulamalar var, size gökyüzündeki şeylerin konumunu gösteren onları deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı