StarWars Jedi Fallen Order RTX 2070 ve i7-9750H FPS testi

Laptop olarak Monster Tulpar T7 V19.5 kullanıyorum. Özellikleri:
  • i7 9750H (-0.105Mv undervoltlu)
  • RTX 2070 (+160 Çekirdek, +400 bellek overclocklu)
  • 16 GB 2700MHz RAM
  • 256 GB M.2 SSD
  • 1TB HDD
  • 144Hz IPS ekran
Oyun içinde farklı bir bölümde test yapamadım. Bunun için özür diliyorum. Bazı sahnelerde %80 civarına düşüş oluyor ekran kartı için. Bu olayıda optimizasyona bağlıyorum. İyi seyirler...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunda optimizasyon sorunu var. FPS değerleriniz iyi görünüyor.

Tavsiye olarak testlerinize mutlaka %1 ve %0.1 Low FPS değerlerinizi ekleyin ve CPU tüm çekirdek kullanımlarını gösterin. Böylelikle sistemin ne kadar stabil çalıştığını ve oyunun çoklu çekirdekten ne kadar faydalanabildiğini de görmüş oluruz.

Oyunda optimizasyon sorunu var. FPS değerleriniz iyi görünüyor.

Tavsiye olarak testlerinize mutlaka %1 ve %0.1 Low FPS değerlerinizi ekleyin ve CPU tüm çekirdek kullanımlarını gösterin. Böylelikle sistemin ne kadar stabil çalıştığını ve oyunun çoklu çekirdekten ne kadar faydalanabildiğini de görmüş oluruz.
Yanıtınız için teşekkür ederim. Msi Afterburner ile ayarlamasını yapıp tekrar teste çıkaracağım!

Değerler iyi. İyi bir soğutmaya sahip masaüstü bir işlemciyle çok daha stabil ve yüksek FPS değerleri alınabilir. Belirgin bir optimizasyon sıkıntısı görmüyorum ben.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı